FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mihaita Plesan

«1345»
RobYnho17.06.2010 14:50
Mijlocasul de 27 de ani Mihaiță Plesan a plecat in Ucraina, la Karpaty Lviv. După trei ani petrecuti in Ghencea, timp in care nu a cîștigat nici un trofeu cu Steaua, Plesan a ales drumul Ucrainei.

 

Plesan a jucat 18 meciuri in sezonul trecut in Liga I pentru roș-albastri si a marcat un gol . De asemenea, a dat si două pase de gol .

se7en17.06.2010 15:40

oare de ce nu regret ca a plecat?

RobYnho17.06.2010 16:07

Ca esti un om fara inima. :D

Lari19.07.2010 23:16

Mijlocasul Mihaiță Plesan (27 de ani) nu va mai juca pentru Arles-Avignon. Gruparea nou-promovată in prima Ligă din Franta anuntase oficial transferul stelistului, care costă doar 100.000 de euro, dar mutarea a fost anulată in ultima clipa Fotbalistul s-a intors in tară si va relua antrenamentele in Ghencea. Piturcă insă nu mizează pe el la prima echipa

 

gsp

red&blue_boy20.07.2010 06:44

Ciudat,cine stie de ce-a cazut transferul...Plesan incepuse si sa ia mediatii la franceza! :D

«1345»