06.08.2007 18:31
Si eu tin mult la libertatea de expresie,dar faceti ceva ca ne-au invadat PUPINCURISTII ciobanului!
Nici aici nu mai avem loc de ei?Ajutorrrr!!!
Si eu tin mult la libertatea de expresie,dar faceti ceva ca ne-au invadat PUPINCURISTII ciobanului!
Nici aici nu mai avem loc de ei?Ajutorrrr!!!
nu mai trebuie incurajat ciobanu' sa faca declaratii ca aceasta! nu mai postati tot ce spune idiotul asta care vrea sa distruga tot ce iubim la echipa noastra!
domnul Becali este religios si bravo lui pentru ce face
@Raluca 15 (ani) si Amza Ciprian - Nu a ras nimeni de credinta lui Becali -e treaba lui ,sau nu am contestat ca a facut si cateva treburi bune la echipa.... voi probabil sunteti prea mici pentru o lume asa de mare si rea in care traim...sfatul meu este: Intai scoala si pe urma parerile pe forum.
Succes la scoala si ...note mari !
foarte bine pentru ce face domnul Becali