FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Becali pune cruce Stelei (OLS)

«123»
danimarcu06.08.2007 18:31

Si eu tin mult la libertatea de expresie,dar faceti ceva ca ne-au invadat PUPINCURISTII ciobanului!

Nici aici nu mai avem loc de ei?Ajutorrrr!!!

leech09.08.2007 13:18

nu mai trebuie incurajat ciobanu' sa faca declaratii ca aceasta! nu mai postati tot ce spune idiotul asta care vrea sa distruga tot ce iubim la echipa noastra!

amzaciprian09.08.2007 14:58

domnul Becali este religios si bravo lui pentru ce face

fane_casieru09.08.2007 15:11

@Raluca 15 (ani) si Amza Ciprian - Nu a ras nimeni de credinta lui Becali -e treaba lui ,sau nu am contestat ca a facut si cateva treburi bune la echipa.... voi probabil sunteti prea mici pentru o lume asa de mare si rea in care traim...sfatul meu este: Intai scoala si pe urma parerile pe forum.

 

Succes la scoala si ...note mari !

amzaciprian09.08.2007 15:12

foarte bine pentru ce face domnul Becali

«123»