dece emeghara nu este titular?
este accidentat
dece emeghara nu este titular?
este accidentat
Batem la doua goluri...vreau sa dea Rada gol...
Catline, ce-i aia "meciul va incepe incepand cu..." ?!
oare se da meciu pe sopcast undeva ? steaua_ro
Cica da, asa zic astia de pe www.rojadirecta.com, si inclin sa am incredere in ei desi am o mica unda de indoiala in sufletel. Alte site uri nu l dau ca televizat. Sunt doua "chanels" care dau meciul, Solaris Sport+ [ro] SopCast si 6274 [pl] SopCast, banuiesc ca ultimul e polonez asa ca, sanse sunt.
paote ca trebuia pus bicfalvi in locul lui Lovin.......dar pe zapata nu l-am vazut deloc jucand...poate trebuia incercat
Lui Zapate nu ia sosit cartea verde si nu are voie sa joace
paote ca trebuia pus bicfalvi in locul lui Lovin.......dar pe zapata nu l-am vazut deloc jucand...poate trebuia incercat
NU i-a venit cartea verde
Becali pe site la UEFA
) asta e chiar tare
Becali pe site la UEFA) asta e chiar tare
da un link
Nu am nimic personal cu Lovin, dar cred ca era mai potrivita titularizarea lui Bicfalvi sau a lui Badoi, mutarea lui Banel pe stanga si a lui Croitoru in centru. Oricum sa speram ca Lovin va face un meci mare, constient ca poate este ultima lui sansa sa demonstreze ca are valoare de Steaua.
eu am ceva personal cu l.o.v.i.n. dar sunt de acord ca titularizarea lui Bicfalvi era poate mai potrivita....dar sa nu uitam ca e un meci in deplasare totusi...unde nu poti ataca ca si pe teren propriu...
Timpul le va rezolva pe toate...
paote ca trebuia pus bicfalvi in locul lui Lovin.......dar pe zapata nu l-am vazut deloc jucand...poate trebuia incercat
Steaua FOREVER din cate stiu eu ZAPATA nu a primit cartea verde
si Cernea are o experienta in CL dar nu zic ca lui vatca nu trebuia sa-i dea o sansa!
Becali pe site la UEFA) asta e chiar tare
da si tu un link
paote ca trebuia pus bicfalvi in locul lui Lovin.......dar pe zapata nu l-am vazut deloc jucand...poate trebuia incercat
Pai daca Zapata n-are carte verde...
paote ca trebuia pus bicfalvi in locul lui Lovin.......dar pe zapata nu l-am vazut deloc jucand...poate trebuia incercat
pentru ca lui Zapata nu i-a sosit cartea verde
Nu cred ca stiti dar imi pare ca lui Zapata nu i-a venit cartea verde.
paote ca trebuia pus bicfalvi in locul lui Lovin.......dar pe zapata nu l-am vazut deloc jucand...poate trebuia incercat
sunt de acord cu tine ..
Se spune ca sportul reprezinta cel mai bun ambasador al Romaniei peste hotare. Date fiind performantele din ultima vreme ale MAE-ului, nici nu-i de mirare. Iata insa ca Gigisor a reusit din nou sa transgreseze limitele normalului si sa contrabalenseze orice beneficii de imagine pe care ni le-ar putea aduce Steaua.
"Patronul Stelei - homofob, rasist si fanatic religios. Proprietarul Stelei este acuzat de homofobie, rasism, ca a batut jurnalisti, ca are o relatie de forta cu fanii." - scrie un cotidian polonez.
Pun pariu ca in imensa lui prostie Fecaliotul e chiar mandru ca a mai fost consemnat in paginile unui cotidian european, contextul fiindu-i indiferent.
Toate ca toate, dar nu ineteleg de ce homofobia e prezentata ca o atitudine indezirabila.
Eu cred ca asta este una dintre putinele lui calitati.
toate ca toate...dar ce cauta Cernea in poarta?a gresit mult prea mult, ca sa-l tina inca titular...am inteles ca lui zapata nu i-a venit cartea verde,dar vatca?
si bicfalvi ar fi trebuit sa fie in locul lui Lovin
....sper totusi sa iasa bine asa cum e si sa obtinem o victorie...
intrebare de 5000 de puncte:daca nu i-a venit cartea verde lui zapata,ce cauta pe banca de rezerve?
din moment ce nu poate fi nici macar rezerva...........de ce nu e vitca pe banca?ce-i cu toata vrajeala asta?
Banel nu stie sa faca preluari, Ce zici de asta?
lui zapata nu ia venit cartea verde....deci nu poate juca nici macar in campionat ![]()
jucam ca o @@@@
suntem praf la constructie,nu legam doua pase ca lumea,nici cu latul nu sunt in stare sa dea nush ce dreaq au
suntem praf la constructie,nu legam doua pase ca lumea,nici cu latul nu sunt in stare sa dea nush ce dreaq au
U la ce meci te uiti?
intrebare de 5000 de puncte:daca nu i-a venit cartea verde lui zapata,ce cauta pe banca de rezerve?din moment ce nu poate fi nici macar rezerva...........de ce nu e vitca pe banca?ce-i cu toata vrajeala asta?
E vatca rezerva nu e zapata!!
U la ce meci te uiti?
Pai zi-mi ce ai vazut tu in afara de faptul ca ne-am aparat cat de cat exact in rest a fost bambilici.Vezi ca pe prima TV e meciul ![]()
un singur lucru nu pot sa inteleg : de ce marele rege joaca intr-un meci contra unor polonezi masivi cu mngi inalte pe varfuri si cu centrari la bataie in careu, avand in teren jucatori tehnici ca Neaga, Dica, Croitoru !!!!!!!!
nu ne vad prea bine cu stilul asta !!!! imi aduce aminte de Oli !!!
suntem praf la constructie,nu legam doua pase ca lumea,nici cu latul nu sunt in stare sa dea nush ce dreaq au
ESTI paralel,BADE!!!