Conform www.sport.ro, Gica Hagi va alinia impotriva polonezilor de la Zaglebie urmatorul 11:
Cernea - Golansky, Goian, Rada, Marin - Nicolita, Lovin, Radoi, Croitoru - Neaga, Dica.
Antrenorul Michniewicz si-a declarat clar intentia de a bloca jocul Stelei in zone esentiale prin blocarea lui Dica si Radoi (de Neaga nu a auzit?), acesta considerandu-i pe cei doi, principalii fotbalisti periculosi ai Stelei, capabili sa coordoneze actiunile ofensive ale romanilor.
Din echipa ros albastra va lipsi mijlocasul Gabriel Bostina, acesta fiind exclus din lot de catre finantatorul George Becali.
Meciul va incepe incepand cu orele 21.45 si va fi transmis de postul Prima TV.
<!--<link exchange zone>-->
<div class="sponsored"><img src="http://static.fcsteaua.ro/inline/737915591_Tricou Steaua_06.jpg" width="60" height="62" align="left">
<center>Catalin Asavoaei
</center></div>
<!--</link exchange zone>-->
