FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Uvertura

«1234»
COOL31.07.2007 14:42

nu pot spune decat FoRzA Steaua....... Sa speram ca inca mai avem ce sa aratam dupa ce am vazut toate amicalele de kkt si meciul cu Ceahlaul cu arbitrul lui si-si...... sprecl2

Il Soldatino31.07.2007 14:48
emegara este accidentat si zapata nu a primit cartea vere... :(

 

Hagi a declarat ca tot lotul care a facut deplasarea in Polonia este alcatuit din jucatori valizi. Din cate am vazut si Eme a facut deplasarea.

SSK31.07.2007 14:59

Asa e, Miaus, de fapt cu totii stim ca Hagi este la fel de sclav ca si Olaroiu, dar incercam sa pastram aparentele. Wanna join the club?

colaps31.07.2007 15:24

va juca Hagi cu Radoi si Lovin la mijloc dupa cum spune gsp-ul?

vanfootball31.07.2007 15:32
va juca Hagi cu Radoi si Lovin la mijloc dupa cum spune gsp-ul?

 

 

As paria ca nu.

xmas31.07.2007 15:32

Am si eu o problema. Sunt stelist e clar, de vreme ce scriu aici, asa ca nu va obositi sa ma intrebati daca sunt caine. Revenind la problema ... ma intreb de ce handicapatii aia care se manifesta mereu violent sunt lasati pe stadion? Mai suporteri stelisti, voi v-ati gandit vreodata ca daca maimutele alea violente (probabil cateva zeci de indvizi) n-ar mai fi primite, stadionul ar fi plin de oameni normali? De oameni ca mine, ca tine, ca prietenii mei si ai tai? Uite eu vreau sa vin cu sotia la meciuri, dar nu e posibil. Si asta din pricina ca oamenii legii - adica jandarmii - au ajuns niste carpe cu care sterg pe jos suporterii principalelor echipe bucurestene. Sa va fie rusine domnilor care conduceti jandarmeria romana !! N-are nici un rost sa spun acelasi lucru suporterilor violenti, intrucat acestia au un creier subunitar si un iq drastic scazut... In mintea lor putina violenta inseamna suprema placere a fotbalului. Astfel, din cauza celor cateva sute de ciori din galeria Stelei si a Rapidului si a celor cateva zeci de punkeri degenerati din galeria dinamovista, lumea nu poate merge la stadion. Insa o spun clar si raspicat. Nu e vina lor. Ei sunt doar niste bieti cretini fara educatie. Vina e a organelor de ordine si a conducerilor cluburilor care nu-i izoleaza pe violenti. Dar ce spun eu sa-i izoleze??? Mai bine sa-i rupa in bataie (daca tot le place violenta) o noapte intreaga, apoi de dimineata sa le dea o amenda de 5.000 Euro pe care sa o plateasca cash, ori in luni de puscarie. Acolo sa se bata cat doresc cu altii asemenea lor si sa lase stadioanele libere pentru cei ce vad in football UN SPECTACOL.

wdoo2931.07.2007 15:33

merge pe www.rojadirecta.com.... sau cel putin sper, si mai sant 2 siteuri dar la care se misca infect... o sa le postez dupa ce le gasesc, daca mai stie cneva alt site pls bagati-l pentru noi astia din afara....

ULTRASZ0R31.07.2007 16:53
Am si eu o problema. Sunt stelist e clar, de vreme ce scriu aici, asa ca nu va obositi sa ma intrebati daca sunt caine. Revenind la problema ... ma intreb de ce handicapatii aia care se manifesta mereu violent sunt lasati pe stadion? Mai suporteri stelisti, voi v-ati gandit vreodata ca daca maimutele alea violente (probabil cateva zeci de indvizi) n-ar mai fi primite, stadionul ar fi plin de oameni normali? De oameni ca mine, ca tine, ca prietenii mei si ai tai? Uite eu vreau sa vin cu sotia la meciuri, dar nu e posibil. Si asta din pricina ca oamenii legii - adica jandarmii - au ajuns niste carpe cu care sterg pe jos suporterii principalelor echipe bucurestene. Sa va fie rusine domnilor care conduceti jandarmeria romana !! N-are nici un rost sa spun acelasi lucru suporterilor violenti, intrucat acestia au un creier subunitar si un iq drastic scazut... In mintea lor putina violenta inseamna suprema placere a fotbalului. Astfel, din cauza celor cateva sute de ciori din galeria Stelei si a Rapidului si a celor cateva zeci de punkeri degenerati din galeria dinamovista, lumea nu poate merge la stadion. Insa o spun clar si raspicat. Nu e vina lor. Ei sunt doar niste bieti cretini fara educatie. Vina e a organelor de ordine si a conducerilor cluburilor care nu-i izoleaza pe violenti. Dar ce spun eu sa-i izoleze??? Mai bine sa-i rupa in bataie (daca tot le place violenta) o noapte intreaga, apoi de dimineata sa le dea o amenda de 5.000 Euro pe care sa o plateasca cash, ori in luni de puscarie. Acolo sa se bata cat doresc cu altii asemenea lor si sa lase stadioanele libere pentru cei ce vad in football UN SPECTACOL.

 

 

maimutele alea... fac enorme sacrificii .. nu toti provin din medii inalte... nu toti au bani ..... si totusi .. lasa prietenele deoparte .. se lasa pe ei .. pentru Steaua si ei nu regreta asta.. indiferent de rezultat... e de ajuns sa fie salutate de baietii din teren .. de la mine .. pentru adevaratele "maimutze" din Ghencea numai R E S P E C T ! :dry:

Hadess31.07.2007 16:55
merge pe www.rojadirecta.com.... sau cel putin sper, si mai sant 2 siteuri dar la care se misca infect... o sa le postez dupa ce le gasesc, daca mai stie cneva alt site pls bagati-l pentru noi astia din afara....

 

Incercati si pe http://www.sportsnet.cc sper sa fie de ajutor.

 

Forza STEAU!!!

greenyes31.07.2007 17:02

Din cate zic cei de pe www.larojadirecta.com, se pare ca o sa l vedem si pe net, Doamne ajuta. Am mai gasit o pagina de net cu meciurile televizate si cele pe care le poti vedea cu sopcastul dar meciul nostru nu figureaza printre ele, sper sa se insele si sa vad si eu al doilea meci din era Hagi.

 

Forza Steaua!!!!

colaps31.07.2007 18:22

mai este si www.myp2p.eu - de acolo meri pe stanga la football weekdays.. faza e ca toate site-urile astea te trimit la aceleasi aplicatii - sopcast, TVU, TVAnts, cu cat mai multe aplicatii transmit meciul cu atat mai multe sanse.. din pacate al nostru e deocamdata pe doua canale de pe sopcast si (poate) pe TVU

Lucas31.07.2007 18:23

Se spune ca sportul reprezinta cel mai bun ambasador al Romaniei peste hotare. Date fiind performantele din ultima vreme ale MAE-ului, nici nu-i de mirare. Iata insa ca Gigisor a reusit din nou sa transgreseze limitele normalului si sa contrabalenseze orice beneficii de imagine pe care ni le-ar putea aduce Steaua.

 

"Patronul Stelei - homofob, rasist si fanatic religios. Proprietarul Stelei este acuzat de homofobie, rasism, ca a batut jurnalisti, ca are o relatie de forta cu fanii." - scrie un cotidian polonez.

 

Pun pariu ca in imensa lui prostie Fecaliotul e chiar mandru ca a mai fost consemnat in paginile unui cotidian european, contextul fiindu-i indiferent.

 

Toate ca toate, dar nu ineteleg de ce homofobia e prezentata ca o atitudine indezirabila. :) Eu cred ca e una dintre putinele lui calitati.:D

colaps31.07.2007 18:27
Se spune ca sportul reprezinta cel mai bun ambasador al Romaniei peste hotare. Date fiind performantele din ultima vreme ale MAE-ului, nici nu-i de mirare. Iata insa ca Gigisor a reusit din nou sa transgreseze limitele normalului si sa contrabalenseze orice beneficii de imagine pe care ni le-ar putea aduce Steaua.

 

"Patronul Stelei - homofob, rasist si fanatic religios. Proprietarul Stelei este acuzat de homofobie, rasism, ca a batut jurnalisti, ca are o relatie de forta cu fanii." - scrie un cotidian polonez.

 

Pun pariu ca in imensa lui prostie Fecaliotul e chiar mandru ca a mai fost consemnat in paginile unui cotidian european, contextul fiindu-i indiferent.

 

Toate ca toate, dar nu ineteleg de ce homofobia e prezentata ca o atitudine indezirabila. :) Eu cred ca e una dintre putinele lui calitati.:D

 

 

amu pe bune, mai e un pic si incepe meciul, tie chiar la asta iti sta gandul? da-l incolo ca nu el o sa fie pe teren...

danimarcu31.07.2007 18:28
Toate ca toate, dar nu ineteleg de ce homofobia e prezentata ca o atitudine indezirabila. :) Eu cred ca e una dintre putinele lui calitati.:D

 

Nu si in noua viziune europeana...

In rest,ai dreptate in tot ce spui!

Lucas31.07.2007 18:30
amu pe bune, mai e un pic si incepe meciul, tie chiar la asta iti sta gandul? da-l incolo ca nu el o sa fie pe teren...

Incerc sa ma relaxez. Adevarul e ca am emotii. Nu vad sursele acestui val de optimism de pe site, dar ma rog sa aveti dreptate.

Lucas31.07.2007 18:32
Nu si in noua viziune europeana...

In rest,ai dreptate in tot ce spui!

 

Nu vad de ce ar conta aceasta noua si nefasta viziune europeana.

colaps31.07.2007 18:49

pe rojadirecta canalul transmis pe sopcast e in continuare offline, prima e luat si retransmis pe playerul TVU

 

bafta!

colaps31.07.2007 18:50

merge pe roja directa pe sopcast!

«1234»