Ionut Rada?
))))))))))) Ionut Rada??????????? Pentru Rapid nu mai e bun, dar pentru noi e????? Foarte tare, frate! Si nici nu e 1 aprilie...
Ionut Rada?
))))))))))) Ionut Rada??????????? Pentru Rapid nu mai e bun, dar pentru noi e????? Foarte tare, frate! Si nici nu e 1 aprilie...
Sursa GSP.Ro
"EXCLUSIV / IONUÞ RADA LA Steaua! "
Ce gluma e asta ? :O:O
Nu e gluma puishor
Sursa GSP.Ro
"EXCLUSIV / IONUÞ RADA LA Steaua! "
Ce gluma e asta ? :O:O
WTF ?! Cineeeee ?
Cu Badoi n-am nimic, jucator profesionist, una alta. Dar pe Rada nu pot sa il suport, nu conteaza in ce tricou e imbracat. Sunt curios cum ar juca Rada alaturi de Radoi ![]()
pentru andyro
Nu uita ca Rada si Radoi au fost impreuna internati la Bologna, si-au reglat acolo toate nemultumirile.
WTF ?! Cineeeee ?
Cu Badoi n-am nimic, jucator profesionist, una alta. Dar pe Rada nu pot sa il suport, nu conteaza in ce tricou e imbracat. Sunt curios cum ar juca Rada alaturi de Radoi
La fel cum au jucat Figo si Roberto Carlos impreuna. Pentru cei care nu stiu, Figo nu a vorbit deloc mai mult de jumatate de sezon cu R. Carlos, in primul an la Real. Totul a plecat de la un fault foarte violent al lui Carlos, intr-un derby Barca-Real.
@steaua_gloria
Ivic are 30 de ani si joaca pe postul de fundas central
bine ca a venit Rada findca cu Baciu in primul 11 nu prea ne vedeam bine
Sursa GSP.Ro
"EXCLUSIV / IONUÞ RADA LA Steaua! "
Ce gluma e asta ? :O:O
exact ionut rada este jucatorul Stelei a semnat zi si deja a inceput antrenamentele cu noua sa echipa.deci pana acum a mai venit la Steaua: rada,zaharia,ninu urmeaza unul carauia nu i-a dat numele,ivici si camus incae e incert !
cum ma sa-l dea pe Gurita la buzau.de ce la mai luat.a inebunit Jiji asta cred ca din cauza soarelui.FORZA Steaua![]()
Pentru a-l umili. Invata pe zi ce trece din ce in ce mai multe de la "pretenul" Copos. Acum nu cred ca avea fata Gurita de CL in caz ca ne calificam in grupe, dar avea acest vis, care uneori te poate purta departe.