asa cum usor se observa din posturile noastre credibilitatea clubului Steaua e din ce in ce mai mica...si asta ma enrveaza la culme. nu e posibil ca un club de calibrul Stelei sa minta in halul asta. eu inteleg ca unori mai aplici si tactica "intimidarea adversarului" (asta este singura scuza decenta pe care o pot gasi minciunilor din ultimul timp) dar prea se exagereaza. ori, intradevar au fost atatea ocazii de a cumpara jucatori buni dar nu avem negociatori buni si nici nu e nimeni dispus sa bage prea multi bani. pey decat sa faci 100 de transferuri ieftine mai bine faci 3 dar stii ca ai luat ceva de o calitate net superioara.
nu pot sa-mi dau seama ce politica este adoptata acum la Steaua dar merge foarte prost! e bataie de joc!
