FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua va transfera miercuri un jucator (OLS)!

«123»
potra25.07.2007 11:49

asa cum usor se observa din posturile noastre credibilitatea clubului Steaua e din ce in ce mai mica...si asta ma enrveaza la culme. nu e posibil ca un club de calibrul Stelei sa minta in halul asta. eu inteleg ca unori mai aplici si tactica "intimidarea adversarului" (asta este singura scuza decenta pe care o pot gasi minciunilor din ultimul timp) dar prea se exagereaza. ori, intradevar au fost atatea ocazii de a cumpara jucatori buni dar nu avem negociatori buni si nici nu e nimeni dispus sa bage prea multi bani. pey decat sa faci 100 de transferuri ieftine mai bine faci 3 dar stii ca ai luat ceva de o calitate net superioara.

nu pot sa-mi dau seama ce politica este adoptata acum la Steaua dar merge foarte prost! e bataie de joc!

strezahuzum25.07.2007 11:52

Sigur ca vom transfera azi un jucator. Cred ca Superman e la rand, ca Harry Potter am auzit ca l-a omorat zdreanta aia de Rowling.

steaua_gloria25.07.2007 11:56

Tzeapa!!! Il vom tranfera pe Omul Invizibil. E bun si asta ca nu il vad astia.

Raul198825.07.2007 11:56

@steaua_gloria

 

emre asik are 33 de ani

w3bmaster25.07.2007 11:57

Sunt atl de jegu asta numit Presa :(

 

 

Numa transferuri transferuri transferuri in fine

 

Sa vad eu jucatoru semnand si fiind prezentat ....

fansteaua4625.07.2007 11:59
@steaua_gloria

 

emre asik are 33 de ani

 

eu stiam 34 de ani

Raul198825.07.2007 12:02

@fansteaua46

 

34 inplineste in Decembrie

IONU_TZ25.07.2007 12:32

BAA Ilie CE TRANSFERURI DE rahat FACI VREI SA ADUCI JUCATORI DE LA NATIONAL CU AIA VREI SA JOACE Steaua IN UCL. DUTE BAA CU TRASFERURILE ASTEA LA BIHORU. UNDE E Meme Stoica SE PRICEPEA LA TRANSFERURI SI STIA SA SI NEGOCIEZE.DACA ERA ACU Meme CAMUS ERA IN Ghencea

chirichiri25.07.2007 12:32

Zaharia semneaza azi sigur, poate si Ivici. Deci ar putea fi doi jucatori nu unul... :tongue: Am lamurit misterul , nu? Ceva nou?

Raul198825.07.2007 12:37

Ilie a declarat transfera un jucator astazi

el nu sa referat la Zaharia,Ivici,Camus c-um am inteles eu

eddie the 'ead25.07.2007 12:41

Ati citit Cancan-ul? E adevarat oare?

 

 

Daca ziare serioase, cum se doresc a fi GSP sau ProSport, scriu tot felul de prostii, tu vrei sa crezi niste mizerii ca Fanatik, Cancan, Atac sau mai stiu eu ce fitzuici din astea? :))) Sunt convins ca 99,99% din articolele lor sunt visele "redactorilor", "reporterilor" si "ziaristilor" de acolo.

I.N.Money25.07.2007 12:42

O fi vorba de tanarul Ninu :biggrin: .

Raul198825.07.2007 12:49

@I.N.Money

 

Ninu ar fi un transfer extraordinar :biggrin:

 

Zaharia a semnat cu Steaua steagsahmic

sa vedem ce va face Luca Toni mic la noi :biggrin:

chirichiri25.07.2007 12:55

Nu stiu la ce s-a referit Ilie, insa ar putea fi interpretata oricum declaratia sa. Apropos, stie cineva cand vine ultima cursa de Atena? :wacko:

vanfootball25.07.2007 13:05

A venit, unde e? Alta minciuna a lui Adi? In curand o sa-i spunem Gigi II.

Raul198825.07.2007 13:07

@chirichiri

 

Onlinesport zice ca Zaharia ii Transferul declarat de Adrian Ilie

cred ca si Ivic va semna cu Steaua

in cazul Camus nu stiu ce sanse avem

Sylvyx25.07.2007 13:10

Pai sa zicem ca miercuri nar transfera nimic ce explicatie ne va da Adi Ilie?sau daca nul va transfera pe vladimir ivici?Cu camus situatia e incerta dar profit de acest post sa zic ca este un mare dobitoc.A zis ca intai sa se califice Steaua in grupe si pe urma se tranfera.Pai pisamas pe el de hahalera ,zdreanta imputita si arogant jegos dupa ce ca se intereseaza de el o echipa adevarata care macar va juca in turul 2 nu ca "echipa" lui care nici Cupa UEFA n-a prins-o mai si face fite.asta ce zice lasa ca nu trec tampitii in grupe si eu nu vin.sau daca am trece numai noi am munci ,fara el.el vine dupa calificare sau cum?se crede prea bun pentru tururile preliminare ca multe o fi jucat.Boul dracului!

rez25.07.2007 13:21
BAA Ilie CE TRANSFERURI DE rahat FACI VREI SA ADUCI JUCATORI DE LA NATIONAL CU AIA VREI SA JOACE Steaua IN UCL. DUTE BAA CU TRASFERURILE ASTEA LA BIHORU. UNDE E Meme Stoica SE PRICEPEA LA TRANSFERURI SI STIA SA SI NEGOCIEZE.DACA ERA ACU Meme CAMUS ERA IN Ghencea

 

daca nu te pricepi la fotbal macar nu iti semnaliza prostia!!!

LARI25.07.2007 14:10

Ultima cursa a zilei de la Atena va ateriza pe Otopeni la ora 22:40, iar penultima la ora 18:45. Sper sa ne aduca si noua ceva "ca lumea" :)

steaua_gloria25.07.2007 14:42

O spun inca o data: Camus nu merita sa joace in Ghencea. A demonstrat-o de atatea ori. Atunci cand a fost ofertat, a stiut sa spuna doar "ma mai gandesc" . Eu cred ca Thereau l-a indemnat sa nu vina la Steaua, de vreme ce el a plecat pentru ca "nu se comodase".

MALDINI_STEAUA25.07.2007 14:44

Rada la Steaua ?? :D Sursa GSP .. ar fi bine :D

steaua_gloria25.07.2007 14:50

Pe ce post joaca ivic si cati ani are?

chirichiri25.07.2007 14:52

Rada la Steaua ar fi chiar o bomba pentru rivali! :) Si ar fi de folos pentru noi. Sper sa rupa picioare si in tabara din care a plecat acum... :)

Cred ca Camus ar trebui sa dovedeasca pe teren daca merita aceasta asteptare. Jucatorii din Europa viseaza ca si ai nostri sa se duca in capionate puternice.

MALDINI_STEAUA25.07.2007 14:58
Pe ce post joaca ivic si cati ani are?

 

 

Uita-l pe Ivic ca nu vine la Steaua :))

M.P25.07.2007 15:00

Sursa GSP.Ro

 

"EXCLUSIV / IONUÞ RADA LA Steaua! "

 

 

Ce gluma e asta ? :O:O

«123»