Total de acord ca are un profil diferit fata de Neaga. Dar asa cum porunceste "oaia neagra" sa fie Rica folosit in locul lui Zaharia ca varf impins va da un randament si mai slab decat pana acum. Cat despre forma celor 2 (Iacob si Zaharia) s-a vazut cine e mai in forma. Iacob n-a facut absolut nimic in meciul cu subpodarii.
Total de acord ca Neaga nu poate face meciuri bune ca varf impins (de remarcat ca Hagi si-a dat seama de asta), dar Iacob a jucat doar 15 minute cu Rapid... Iar astazi mi s-a parut unul din remarcati... Cel putin prima repriza...

