@bad joke- am impresia ca te tii de glume proaste ![]()
Ce naiba,incheiati odata cu comentarea postului lui Mihai,ca deja s-a exagerat destul pe marginea unei simple pareri personale!
@bad joke- am impresia ca te tii de glume proaste ![]()
Ce naiba,incheiati odata cu comentarea postului lui Mihai,ca deja s-a exagerat destul pe marginea unei simple pareri personale!
ia uite aici ce nebunie)
da blas perez asta pare bunicel. le-au dat mucu' celor de la boca. mie imi palce un mijlcoas de la san lorenzo de 25 de ani ferreyra. poate juca si mijlocas central ofensiv. ar merita monitorizat dar cred ca si jucatorii de la san lorenzo au inceput sa fie in vederile echipelor mari. mai e un executant f bun de lovituri libere , gonzalez il cheama are spre 30 de ani.
uiet si adresa clubului http://www.cucutadeportivo.com/sitio/index.php mai sunt date desper echipa si rezumate din copa libertadores.
si altceva acum e un meci din brazilia vasco da gama cu atletico
@bad joke- am impresia ca te tii de glume proasteCe naiba,incheiati odata cu comentarea postului lui Mihai,ca deja s-a exagerat destul pe marginea unei simple pareri personale!
O sa repet pana mi se toceste tastatura.
Parere PERSONALA e asta de pe forum.Parerea lui Mihaita nu mai e personala ca e cam postata pe prima pagina a site-ului si el e redactor.
Cand Basescu si Tariceanu indruga cretinitati prin strainatate alea nu sunt pareri PERSONALE in ochii celorlalti ci parerea PRESEDINTELUI si a PRIMULUI-MINISTRU! al Romaniei.
Cand esti intr-o pozitie reprezinti acea pozitie.Asa pot sa zic si eu urmatoarea chestie foarte usturatoare pe care de altfel nu o cred dar ca sa vedeti ca se poate.
Pamflet:
"Eu nu sunt suparat pe Gigi Becali pentru ca atunci cand si-a pus fularul lui Dinamo la gat era doar parerea lui personala nu cea de patron al clubului Steaua, asa ca nu am de ce sa ma supar.
Cand Gigi Becali ii impune lui Oli pe cine sa bage sau lui Hagi pe cine sa transfere e din nou doar parerea personala de care acestia tin cont NICIDECUM un ordin de care acestia asculta."
Ce ziceti VA PLACE?
@Duffy Duck-daca esti unu si acelasi cu duffyduck-exagerezi cand il numesti pe Virgil dictator,dar cred ca bannarea nu se impunea in cazul tau.Probabil ca ,cateodata esti prea transant ,dar asta nu-i un motiv sa fii bannat.Parerea mea!...
@Miaus- asa o fi cum spui tu,dar topicul a fost inchis si cred ca e cazul sa fim un pic mai toleranti ...
Mihai Somanescu este un individ ca oricare altul,care are o parere.Si ce daca-i pe prima pagina?Scrie si tu un articol decent,argumentat , in opozitie cu cel a lui Mihai,si sunt sigur ca va aparea pe prima pagina!
@Duffy Duck-daca esti unu si acelasi cu duffyduck-exagerezi cand il numesti pe Virgil dictator,dar cred ca bannarea nu se impunea in cazul tau.Probabil ca ,cateodata esti prea transant ,dar asta nu-i un motiv sa fii bannat.Parerea mea!...@Miaus- asa o fi cum spui tu,dar topicul a fost inchis si cred ca e cazul sa fim un pic mai toleranti ...
Mihai Somanescu este un individ ca oricare altul,care are o parere.Si ce daca-i pe prima pagina?Scrie si tu un articol decent,argumentat , in opozitie cu cel a lui Mihai,si sunt sigur ca va aparea pe prima pagina!
@danielcristian imi place avantul tau tineresc care va duce siteul pe culmile socialismului multilateral dezvoltat.Am mai auzit eu din astea de la Columbeanu ca daca sunt cuminte si muncesc o sa ajung si eu ca el.Asa cum nu vreau sa ajung ca geriatric show ala asa nu pot sa scriu nici articole "decente" si "argumentate" care sa apara pe prima pagina.
@Miaus
Parca prea esti acid cu toata lumea. Mai lasa de la tine.
sper doar sa nu fie un alt Carlos.....si nici sa nu fie ultimu jucator luat...in ziare se zice ca l-ar fi luat si pe Zaharia de la Gloria da cine ii mai crede si pe astia din ziare???
steagsimplu Hagi nu este chiar cel mai bun antrenor dar Adrian Ilie este cel mai bun manager al Stelei care sa vazut pana acum ![]()
OK am anteles ca aveam nevoie de un portar bun si sigur dupa atatea axperiente dar nu anteleg o chestie : ca Andrey cu ramane ca nu cred ca se poate sa avem 4 portari.
An cazul acesta al vor transfera ? ar fi pacat..........
cu atacantul acela ce se mai aude ? a mai dat antr-o boala sau sa hotarat ciobanu sa dea banu (cea ce nu prea cred sa fiu suncer).
Cine stie sa-mi zica si mie pls.
Ieri la stiri spunea Becali ca transferul e si facut,o zic ca va da 3 milioane si il va lua.
Acuma nushtiu daca e adevarat, da asa a zis.
sper ca este un portar bun
Ieri la stiri spunea Becali ca transferul e si facut,o zic ca va da 3 milioane si il va lua.Acuma nushtiu daca e adevarat, da asa a zis.
Al vezi u pe fecali sa dea 3 milioane pe un jucator !?.........eu nu prea cred .
toate transferurile care au venit la Steaua au fost de circa 1mil si jum. max.
de ce oare crezi ca o sa faca o exceptie aku (poate ca saracu crede ca e vreun fel de Thenry sau Eto'o si sa fim seriosi nu vine asa jucator pe 3 mil si 400 000 mii salariu ).
:biggrin: Oricum cica se pricepe asa ca mai vedem.............. steag2
dica10 as vrea si eu sa intreb fanii stelisti care stiu !! cum imi pot pune poza ?? bagati add meu de mess
Daca ar fi un portar bun l-ar si cautat si alte echipe mai puternice,si nici nu costa mult,500.000 de euro e prea putin pentru un portar de valoare.
O s-ai vedem valoarea in meciurile oficiale.
Sa speram ca este mai bun decat vatca si Cernea ce sa mai zic. Pe toate site-urile se zike ca camus este al Stelei? Ce credety...?..Dak este iar minciuna cred ca o sa innebunesc!
Nu mai vine niciun Dady, il luam pe Dorel Zaharia si gata cu atacul! ![]()
@il_scorpio
Charleroi a acceptat oferta Stelei, ca si anul trecut. Nu e nimic nou, suntem in acelasi loc. Pana sa accepte Camus oferta noastra e cala lunga, mai ales ca pana acum a declarat ca nici nu se pune problema sa vina la Steaua. Dar, mai stii, s-o fi indragostit subit de atmosfera de pe Ghencea (asta ar fi singura explicatie, daca va semna).
Nu va faceti sperante prea mari!
Am ramas stupefiat astazi de ce am citit pe forum. daffyduck a fost banat pentru ca a avut "tupeul" sa critice modul in care moderatorii isi fac datoria si in consecinta obiectivitatea acestora. Desi ar fi trebuit sa i se aduca niste contraargumente, astel incat sa se poata purta o discutie civilizata s-a ajuns la stergerea posturilor si banarea userului. Pacat. daffyduck scria, in mare, foarte bine, chiar daca mai avea comentarii in bashcalie, acestea ieseau din contraargumentele pe care le primea.
Am avut inspiratia sa ma uit in cosul de gunoi si am ramas uimit de un post sters al lui "fedora" in care scria atat: "Nu ai calitatea sa comentezi modul in care moderatorii isi fac datoria. Moderatorii". Nu stiu cum vi se pare voua, dar eu parca il aud pe Becali cand striga sus si tare: citez din memorie "cine ma contesta? huliganii? au ei dreptul asta? sa ma critice pe mine? pe mine?"
L-ati martirizat pe duffyduck, pacat. El impreuna cu alti useri(nu vreau sa dau nume pentru a nu uita pe cineva) erau spuma acestui site, citeam foarte atent conversatiile lor pe teme de fotbal, chiar daca erau kilometrice. Daca o sa continuati tot asa, cu parere de rau, dar am sa adaug site-ul acesta langa celelalte site-uri "banate" gsp, prosport, sport.ro
Sa speram ca este mai bun decat vatca si Cernea ce sa mai zic. Pe toate site-urile se zike ca camus este al Stelei? Ce credety...?..Dak este iar minciuna cred ca o sa innebunesc!
Nu are cum sa fie minciuna.A fost prezentat oficial la Steaua.
Da intr-adevar zapata este oficial la Steaua si pare a fi un portar valoros dupa interventele lui.Camus ar trebui sa vina in cateva zile!
poate va fi bun,dar ce folos daca ai in aparare un Baciu care cam se sperie cand vede mingea.amintitiva cand Hamu se plictisea in poarta ca nu ajungeau adversarii la poarta Stelei. steaua_ro
Cum opresc si io porcaria aia de reclama...macar puneti-i optiune pentru mute ca fac boala cand ii vad pe aia doi sau pseudo...
Am ramas stupefiat astazi de ce am citit pe forum. daffyduck a fost banat pentru ca a avut "tupeul" sa critice modul in care moderatorii isi fac datoria si in consecinta obiectivitatea acestora. Desi ar fi trebuit sa i se aduca niste contraargumente, astel incat sa se poata purta o discutie civilizata s-a ajuns la stergerea posturilor si banarea userului. Pacat. daffyduck scria, in mare, foarte bine, chiar daca mai avea comentarii in bashcalie, acestea ieseau din contraargumentele pe care le primea.
Am avut inspiratia sa ma uit in cosul de gunoi si am ramas uimit de un post sters al lui "fedora" in care scria atat: "Nu ai calitatea sa comentezi modul in care moderatorii isi fac datoria. Moderatorii". Nu stiu cum vi se pare voua, dar eu parca il aud pe Becali cand striga sus si tare: citez din memorie "cine ma contesta? huliganii? au ei dreptul asta? sa ma critice pe mine? pe mine?"
L-ati martirizat pe duffyduck, pacat. El impreuna cu alti useri(nu vreau sa dau nume pentru a nu uita pe cineva) erau spuma acestui site, citeam foarte atent conversatiile lor pe teme de fotbal, chiar daca erau kilometrice. Daca o sa continuati tot asa, cu parere de rau, dar am sa adaug site-ul acesta langa celelalte site-uri "banate" gsp, prosport, sport.ro
@septi_eu. Daffy a fost banat pentru citez: "Lipsa de obraz si pentru ca si-a permis sa ii faca pe moderatori ALBIE de PORCI.
Vezi ca si tu cu postul asta intri la categoria baieti rai.
Veti mai auzi de daffy de la mine.
Sa fie linistit Virgil ca e proverbul ala romanesc cu "Nu mor..."
@axl23 Nu sunt acid decat cu cine merita.Cu tine am fost oare vreodata?
Un sincer "BRAVO" administratorilor! Va apucati sa-i banati si sa-i cenzurati pe cei care chiar au ceva de spus. E ultimul lucru la care ma asteptam pe acest site.