FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Aratura zeilor

«1345»
mikutu20.07.2007 13:51
Imi aduc aminte meciul ala.

 

A sutat sec parca de la marginea careului si s-a oprit mingea in poarta:)

 

Iar la golul 2 (Raducanu) a dat golul care trebuia sa il fi dat cu Liverpool.A fost exact aceeasi faza, daor ca la noi obisnuit cu mocirla a bagat-o in ate nu peste poarta.

 

O tempora....

da.....nu mai aveam nici o sansa la tiltu si stadionu era plin si se canta...si nu se mai batea nimeni cu jandarmii.. a innebunit lumea...o sa fie din ce in ce mai rau.... forza Steaua

onyx22.07.2007 11:21

Un sincer "BRAVO" administratorilor! Va apucati sa-i banati si sa-i cenzurati pe cei care chiar au ceva de spus. E ultimul lucru la care ma asteptam pe acest site.

«1345»