20.07.2007 13:51
Imi aduc aminte meciul ala.
A sutat sec parca de la marginea careului si s-a oprit mingea in poarta:)
Iar la golul 2 (Raducanu) a dat golul care trebuia sa il fi dat cu Liverpool.A fost exact aceeasi faza, daor ca la noi obisnuit cu mocirla a bagat-o in ate nu peste poarta.
O tempora....
da.....nu mai aveam nici o sansa la tiltu si stadionu era plin si se canta...si nu se mai batea nimeni cu jandarmii.. a innebunit lumea...o sa fie din ce in ce mai rau.... forza Steaua
