Discutam....,, discutii'' . Ne manipuleaza pe toti ca pe o turma de oi . Ne ameteste cu transferuri miraculoase care sa scoata Steaua din impas . Aiureli...
De ce l-a vandut pe Thereau daca nu pentru. bani ? Francezul confirmase si se integrase in jocul Stelei , ba ii mai si placea la echipa si vroia sa ramana . L-a luat cu 700.000 si la dat cu 2,5 mil . Afacere , nu-i asa ?
Si dupa toate astea la vandut pe cel mai tehnic si mai rapid jucator pe care Steaua la avut dupa Hagi : pe Elton ! Micutul nu a avut nevoie decat de cateva zeci de minute ( caci atata a fost lasat sa joace ) ca sa arate ce alti jucatori nu arata intr-un sezon intreg .
Dupa parerea mea Elton era asul din maneca ,era jucatorul potrivit pentru. ce vroia Hagi la echipa : dribling ,pase precise , viteza .
Mare pierdere... dar te pui cu antrenorul Becali ?! L-a dat domne ca era micut si nu facea faza defensiva ( ca parca de atacat avea cine sa o faca...)
