Stiti ceva, il respect enorm pe Adi Ilie - a fost jucatorul meu preferat. Dar e ceva in neregula cu atitudinea lui: "Andrey sa vina la Kaprun, il asteptam", "Zapata sa-si ia viza daca vrea la Steaua", "Pulido nu mai e de actualitate, am gasit alti jucatori intre timp".
Ceva e putred aici. Pai vorbesti prin presa cu Andrey???? E jucatorul tau, suna-l, spune-i daca vrei sa vina sau nu, da-i adresa, ia-l de la aeroport.
Zapata refuza turcii, nu se duce la antrenamentele echipei pentru a veni la Steaua...E clar ca vrea sa vina, nu e cazul sa te iei de el ca nu a facut rost de viza. Si cu Pulido...Care au fost celelalte variante, rezerva aia de la Marseille care cerea 1,5 milioane pe an?!
Nu sunt absolut deloc multumit de Adi Ilie, nu a facut decat sa ia doi jucatori aflati deja in tratative cu Steaua: Iacob si Golanski.
Imi doresc sa ma contrazica prin cateva transferuri tari. Nu mi-ar fi greu sa-mi cer scuze, imi e foarte simpatic, dar e Steaua in joc si nu se mai poate asa.