Da Cataline dar sa sti ca driblingurile nu au fost fasaite,s-a vazut ca e jucator mare,faza a fost frumoasa si merita un gol chiar daca golul a fost norocos,astae fotbalu cateodata te rasplateste pentru cei dai fotbalului,si Rivaldo e unu dintre fotbalisti care a dat totul pentru acest sport,am remarcat si eu ca Baciu e un jucator care ar fi trebuit sa iasa complet din vederile lui Hagi,el nu ar fi trebuit sa prinda echipa si sa fie transferat de urgentza,numai stiu unde a avut oferta si a refuzat-o...cum???ai refuzat-o BACIULE,pai ce te vezi bai baiatule,io nu stiu ce a fost in capul lui ZerOLI cand la dat pe Panait,un jucator in plina crestere de forma,revenind la Baciu care a refuzat o oferta de la o echipa din campionat,mai slabutza cei drept dar de ce nu i sa aplicat acelasi tratament ca si in cazul lui Andrey,care intradevar mai merita o sansa,nu trebe sa ne pripim sa-l mai lasam sa ne arate,sa ne demonstreze ca nu a venit la Steaua ca sa faca tusa sau sa joace la echipa a 2 a