Borcea daca il sfatuia si tot nu iesea asa.Tampitul asta nu mai are zile in Ghencea.Se gaseste un voluntar sa-i dea o torta aprinsa direct in gura???
Borcea daca il sfatuia si tot nu iesea asa.Tampitul asta nu mai are zile in Ghencea.Se gaseste un voluntar sa-i dea o torta aprinsa direct in gura???
Evident, inceraca destramarea galeriei, gruparilor... Nenorocitul!
Visul lui este ca Ghencea sa ajunga un loc de pelerinaj pentru Prostii care-l venereaza.
Argaseala, cum am mai spus, este definitia pupincurismului. Oricum, nu are niciun cuvant de spus la Steaua. Asta sa fie clar pentru toata lumea. Este posibil sa fie scoase pe ultima suta de metri abonamente pentru peluze, asa, cat sa MAI fie putin praf in ochi.
Scarba asta ne tot provoaca si tot el se asteapta sa-l adulam.
MORI ODATA CIOBAN ORDINAR, SPURCATULE! IN CELE MAI GROAZNICE CHINURI!
incep sa cred ca singura solutie sa scapam de el si cea mai probabila e [...]
Editat de moderatori!
o sa se gaseasca mai multi, fii sigur!
Argaseala ca Argaseala,dar noul nostru manager sportiv Adrian Ilie nu are nimic de spus?...se pare ca nu sau daca are,cred ca tot degeaba...dictatura omului batut in cap
Frate, sunt si eu curios de ce nu avea Becali atatia dusmani acum 2 ani?
Daca spuneai inainte de semifinala cu Boro ca Becali e un idiot, iti luai o galeata de **** pe fcsteaua.ro
Hop sarmaua, au aparut acum fugaritorii cu lopata ... sa-mi explice si mie cineva fenomenu. Si sa-i scoata la lumina si pe aplaudacii lui MM. Aia s-au dus pe situ lu Unirea Urziceni acum ? ![]()
Pai e foarte simplu: atunci Ciobanu' statea in banca lui si ii lasa pe altii sa-si faca treaba. Si s-a vazut foarte bine lucrul asta. Cat timp s-a rezumat a fi doar finantator, totul a mers foarte bine.
asta chiar nu are nicio farama de creier...e clar..o sa vada el vineri cu charleroi ce surpriza ii pregatesc vagabonzii..a ajuns ruptu de foame sa puna bilete si la amicale..doamne cat de penibil e.. Jiji BKL LA MOOIE Jiji BKL!!!!!!!!!!!!
deja asa ceva nu se mai poate.....e batjocura pe fata....Valeriu Argaseala m-a dezamagit de data asta cat a fost el de neutru si OK in rest..... dar se pare ca face jocul "patronului" lui.....rusine... inca o marioneta la echipa, si acesta chiar face ce i se spune.....credeam ca am scapat de astfel de obiecte...
Timpul le va rezolva pe toate...
VOI SUNTETI CU ADEVARAT PATETICI!DE CE VA SMIORCAITI ATATA CA ORICUM DIN CAUZA VOASTRA,A ASTORA CARE NU VRETI SA PLATITI BILET PE MECI,SE SUSPENDA TERENUL Stelei!!!!ASA POATE VA MAI TREZITI SI VOI LA REALITATE SI NU O SA CREDETI CA LUMEA SE FACE SI SE TERMINA CU VOI,CA NU VOI SUNTETI BURICUL PAMANTULUI!!!ASA NERVOS SUNT CAND VAD ASEMENEA ABERATII SCRISE,FIE SI UNUI OM CU MULTE PACATE CA BE CALI,DAR PE CARE UITATI CA NU-L MAI POATE SCHIMBA NIMENI!MAI BINE O LASATI MAI MOALE CU TONUL ASTA AMENINTATOR SI O SA ISI DEA SEAMA CA V-ATI SCHIMBAT ATITUDINEA FATA DE,HAI SA NU NE FIE FRICA SA O RECUNOASTEM,UNU OM CARE A FACUT DIN Ghencea STADIONUL CEL MAI INVIDIAT DIN TARA,PANA IN MOMENTUL DE FATA!ABIA ASTEPT SA II DEA PESTE FATA DE JIGARIT ACESTUI RAZBOINIC,REZULATELE ALEGERILOR DIN 2008,CAND O SA VADA CA NU ARE MAI MULT DE 7% SI BANII PE CARE II DA ASA OSTENTATIV IN DREAPTA SI IN STANGA SE VOR INTOARCE IMPOTRIVA LUI!MAI ASTEPT SI ZIUA CAND O SA FIE GATA TERENL DIN Timisoara SA VADA SI Becali CA SE POATE SI LA NOI SI POATE ATUNCI SA MAI FACA CEVA INVESTITII CA DEOCAMDATA SE LASA PE TANJEALA DUPA CE IN PRIMIII ANI,AI DOMNIEI IN Ghencea S-A LASAT CU REZULTATE MULT PESTE ASTEPTARI.ABIA ASTEPT ALEGERILE,ABIA ASTEPT!!
NU TE VOTMA . Ciobanu asta se pune din ce in ce mai rau cu noi NU NE SUPORTA !! SI NICI NOI NU TE SUPORTAM CIOBANE ..esti o mizerie pentru Steaua a venit timpul sa pleci din Ghencea sa lasi la conducere STELISTI adevarati nu dastia ca tine care alerga dupa imagine si 1 vot !!. Esti o rusine pentru Steaua !!
Nici io nu il votez !!! Pentru ca nu am 18 ani ......
VOI SUNTETI CU ADEVARAT PATETICI!DE CE VA SMIORCAITI ATATA CA ORICUM DIN CAUZA VOASTRA,A ASTORA CARE NU VRETI SA PLATITI BILET PE MECI,SE SUSPENDA TERENUL Stelei!!!!ASA POATE VA MAI TREZITI SI VOI LA REALITATE SI NU O SA CREDETI CA LUMEA SE FACE SI SE TERMINA CU VOI,CA NU VOI SUNTETI BURICUL PAMANTULUI!!!ASA NERVOS SUNT CAND VAD ASEMENEA ABERATII SCRISE,FIE SI UNUI OM CU MULTE PACATE CA BE CALI,DAR PE CARE UITATI CA NU-L MAI POATE SCHIMBA NIMENI!MAI BINE O LASATI MAI MOALE CU TONUL ASTA AMENINTATOR SI O SA ISI DEA SEAMA CA V-ATI SCHIMBAT ATITUDINEA FATA DE,HAI SA NU NE FIE FRICA SA O RECUNOASTEM,UNU OM CARE A FACUT DIN Ghencea STADIONUL CEL MAI INVIDIAT DIN TARA,PANA IN MOMENTUL DE FATA!ABIA ASTEPT SA II DEA PESTE FATA DE JIGARIT ACESTUI RAZBOINIC,REZULATELE ALEGERILOR DIN 2008,CAND O SA VADA CA NU ARE MAI MULT DE 7% SI BANII PE CARE II DA ASA OSTENTATIV IN DREAPTA SI IN STANGA SE VOR INTOARCE IMPOTRIVA LUI!MAI ASTEPT SI ZIUA CAND O SA FIE GATA TERENL DIN Timisoara SA VADA SI Becali CA SE POATE SI LA NOI SI POATE ATUNCI SA MAI FACA CEVA INVESTITII CA DEOCAMDATA SE LASA PE TANJEALA DUPA CE IN PRIMIII ANI,AI DOMNIEI IN Ghencea S-A LASAT CU REZULTATE MULT PESTE ASTEPTARI.ABIA ASTEPT ALEGERILE,ABIA ASTEPT!!
Nu! Nu este vorba despre ce spui tu. La peluze sunt suporterii care vin de obicei la aproape orice joc al Stelei. Pe vant, ploaie sau ninsoare. Peluzele sunt cele care dau tonul scandarilor si care intretin atmosfera de pe stadion. Sa-ti spun ceva: atmosfera de la Steaua - dinamu a fost de tot rahatul. Sper ca ai remarcat si tu lucrul asta. S-a intamplat pentru ca "hooliganii" au tacut. Si asta in semn de protes pentru ca SPURCATUL a patat numele si gloria Stelei.
Si apropo, stadionul l-a facut pentru ca altfel nu putea juca meciurile din cl acasa. La fel si tabela.
Si nu in ultimul rand, nu am timp sa stau la coada si nici atmosfera de la t1 sau t2 nu-mi prea place.
forta Steaua!
VOI SUNTETI CU ADEVARAT PATETICI!DE CE VA SMIORCAITI ATATA CA ORICUM DIN CAUZA VOASTRA,A ASTORA CARE NU VRETI SA PLATITI BILET PE MECI,SE SUSPENDA TERENUL Stelei!!!!ASA POATE VA MAI TREZITI SI VOI LA REALITATE SI NU O SA CREDETI CA LUMEA SE FACE SI SE TERMINA CU VOI,CA NU VOI SUNTETI BURICUL PAMANTULUI!!!ASA NERVOS SUNT CAND VAD ASEMENEA ABERATII SCRISE,FIE SI UNUI OM CU MULTE PACATE CA BE CALI,DAR PE CARE UITATI CA NU-L MAI POATE SCHIMBA NIMENI!MAI BINE O LASATI MAI MOALE CU TONUL ASTA AMENINTATOR SI O SA ISI DEA SEAMA CA V-ATI SCHIMBAT ATITUDINEA FATA DE,HAI SA NU NE FIE FRICA SA O RECUNOASTEM,UNU OM CARE A FACUT DIN Ghencea STADIONUL CEL MAI INVIDIAT DIN TARA,PANA IN MOMENTUL DE FATA!ABIA ASTEPT SA II DEA PESTE FATA DE JIGARIT ACESTUI RAZBOINIC,REZULATELE ALEGERILOR DIN 2008,CAND O SA VADA CA NU ARE MAI MULT DE 7% SI BANII PE CARE II DA ASA OSTENTATIV IN DREAPTA SI IN STANGA SE VOR INTOARCE IMPOTRIVA LUI!MAI ASTEPT SI ZIUA CAND O SA FIE GATA TERENL DIN Timisoara SA VADA SI Becali CA SE POATE SI LA NOI SI POATE ATUNCI SA MAI FACA CEVA INVESTITII CA DEOCAMDATA SE LASA PE TANJEALA DUPA CE IN PRIMIII ANI,AI DOMNIEI IN Ghencea S-A LASAT CU REZULTATE MULT PESTE ASTEPTARI.ABIA ASTEPT ALEGERILE,ABIA ASTEPT!!
Bai maimutzoiule... in Peluza Nord sunt 5.000 de oameni... in Peluza Sud sunt 3.500 de oameni... nu ne baga pe totzi in oala din cauza unora care sunt in numar mic... mergi draq la meciuri in peluza si pe urma acuza martalogule... du`te si fii sclavu` lu` oieru... NOI NU NE VINDEM PENTRU BANI COCOTIERULE!!!
VOI SUNTETI CU ADEVARAT PATETICI!DE CE VA SMIORCAITI ATATA CA ORICUM DIN CAUZA VOASTRA,A ASTORA CARE NU VRETI SA PLATITI BILET PE MECI,SE SUSPENDA TERENUL Stelei!!!!ASA POATE VA MAI TREZITI SI VOI LA REALITATE SI NU O SA CREDETI CA LUMEA SE FACE SI SE TERMINA CU VOI,CA NU VOI SUNTETI BURICUL PAMANTULUI!!!ASA NERVOS SUNT CAND VAD ASEMENEA ABERATII SCRISE,FIE SI UNUI OM CU MULTE PACATE CA BE CALI,DAR PE CARE UITATI CA NU-L MAI POATE SCHIMBA NIMENI!MAI BINE O LASATI MAI MOALE CU TONUL ASTA AMENINTATOR SI O SA ISI DEA SEAMA CA V-ATI SCHIMBAT ATITUDINEA FATA DE,HAI SA NU NE FIE FRICA SA O RECUNOASTEM,UNU OM CARE A FACUT DIN Ghencea STADIONUL CEL MAI INVIDIAT DIN TARA,PANA IN MOMENTUL DE FATA!ABIA ASTEPT SA II DEA PESTE FATA DE JIGARIT ACESTUI RAZBOINIC,REZULATELE ALEGERILOR DIN 2008,CAND O SA VADA CA NU ARE MAI MULT DE 7% SI BANII PE CARE II DA ASA OSTENTATIV IN DREAPTA SI IN STANGA SE VOR INTOARCE IMPOTRIVA LUI!MAI ASTEPT SI ZIUA CAND O SA FIE GATA TERENL DIN Timisoara SA VADA SI Becali CA SE POATE SI LA NOI SI POATE ATUNCI SA MAI FACA CEVA INVESTITII CA DEOCAMDATA SE LASA PE TANJEALA DUPA CE IN PRIMIII ANI,AI DOMNIEI IN Ghencea S-A LASAT CU REZULTATE MULT PESTE ASTEPTARI.ABIA ASTEPT ALEGERILE,ABIA ASTEPT!!
nu pot sa cred asa ceva faceti ce faceti o dati in politica si in B ca L! bai nene lasati`l d r a cu pe ciobanu asta noi pentru Steaua dam 5 RON ( dai in masa ca nu ma imbogatesc cu 5 ron in plus pe sapt ) HAI Steaua atat poate sa stea si in cap eu unul nu il bag in seama !!! si app toata PORCARIA asta a inceput tot de la voi pentru ca ati vrut kt mai multe DEPLASIRI GRATUITE !!! si dak imi aduc bn aminte inainte de 89 nici draq nu va dadea deplasari gratuite ...asa ca ...lasati`o mai moala si Forza Steaua !!!
care tot il sustineti pe oier ..voi nici in ceasul al 12-lea nu v-ati dat seama de fatza adevarata a lui? nu vedeti in ce a transformat Steaua? va place sa fiti sclavii si vasalii unui megaloman psihopat care va baga pumnu in gura si va limiteaza dreptul la opinie?
Nici io nu il votez !!! Pentru ca nu am 18 ani ......
dar cand o sa fie alegerile cred ca faci 18 io o sa fac >![]()
E parca voi nu stiati ca Argaseala e doar o marioneta si pana la urma voi ce ati fi facut acuma pe bune,daca intradevar va place clubu asta,va place sa lucrati in el,ce puteai sa faci ca angajat,mai mult decat sa-ti dai demisia,dac aveai onoare dar eu zic ca 95% dintre noi daca era in locu lui Argaseal face la fel, nu risca sa fie dat afar pentru niste suporteri fanatici,eu sper s anul ma incadrez in aia 95% care s-ar comporta josnic fatz ade suporteri,desi nu stiu sigur cum as proceda pentru ca mie personal ar fi ca un vis sa lucrez pentru acest club si vand sansa asta,sa zicem ca eu eram Argaseal,era cam greu sa-mi dau demisia si sa zic ciobane io am promis ceva ,io vreau sa le dau abonamente si la peluze,asate TRAIM IN Romania ,TARA LUI Becali VODA,DOAMNE IARTA-L CA NU STIE CE FACE:))
Daca nu se pun abonamente la vanzare pentru peluze , nu se pot cumpara inaintea unui meci oficial , bilete normale ?? Sau nu se vand nici delea ?? :?:
marfa sloganu de sfarsitcu ...stiu de ce se autointituleaza dinamovisti spartani,ca VIN NUMIA 300:)))))))))))))AUH AUH:))
Eu stiu dc a facut oierul spurcat abonamente fara peluze.
Peluzele il vor lua la injuraturi de la meciul cu Charleroi, apoi 1-2 etape + acasa cu Zaglebie
si bang ..... la urmatorul meci vor fi bilete de 2 milioane in peluze
la fel a fost si la Craiova cu netoiu parca
Bine .... ne vom muta in t2 si se va continua protestul ![]()
VOI SUNTETI CU ADEVARAT PATETICI!DE CE VA SMIORCAITI ATATA CA ORICUM DIN CAUZA VOASTRA,A ASTORA CARE NU VRETI SA PLATITI BILET PE MECI,SE SUSPENDA TERENUL Stelei!!!!ASA POATE VA MAI TREZITI SI VOI LA REALITATE SI NU O SA CREDETI CA LUMEA SE FACE SI SE TERMINA CU VOI,CA NU VOI SUNTETI BURICUL PAMANTULUI!!!ASA NERVOS SUNT CAND VAD ASEMENEA ABERATII SCRISE,FIE SI UNUI OM CU MULTE PACATE CA BE CALI,DAR PE CARE UITATI CA NU-L MAI POATE SCHIMBA NIMENI!MAI BINE O LASATI MAI MOALE CU TONUL ASTA AMENINTATOR SI O SA ISI DEA SEAMA CA V-ATI SCHIMBAT ATITUDINEA FATA DE,HAI SA NU NE FIE FRICA SA O RECUNOASTEM,UNU OM CARE A FACUT DIN Ghencea STADIONUL CEL MAI INVIDIAT DIN TARA,PANA IN MOMENTUL DE FATA!ABIA ASTEPT SA II DEA PESTE FATA DE JIGARIT ACESTUI RAZBOINIC,REZULATELE ALEGERILOR DIN 2008,CAND O SA VADA CA NU ARE MAI MULT DE 7% SI BANII PE CARE II DA ASA OSTENTATIV IN DREAPTA SI IN STANGA SE VOR INTOARCE IMPOTRIVA LUI!MAI ASTEPT SI ZIUA CAND O SA FIE GATA TERENL DIN Timisoara SA VADA SI Becali CA SE POATE SI LA NOI SI POATE ATUNCI SA MAI FACA CEVA INVESTITII CA DEOCAMDATA SE LASA PE TANJEALA DUPA CE IN PRIMIII ANI,AI DOMNIEI IN Ghencea S-A LASAT CU REZULTATE MULT PESTE ASTEPTARI.ABIA ASTEPT ALEGERILE,ABIA ASTEPT!!
Tinere bavarez....pentru inceput....ai fi putut scrie si cu litere mici, nu era nevoie sa ne faci simtita prezenta ta tuturor..... si nu mai vorbi despre peuze, tribune, sau esti si tu vreun fan cioban?!..... si ce daca din cauza noastra s-a suspendat stadionul....din cauza cui a luat ciobanul 3 milioane de euro pe bilete?! din cauza "magarilor" care au platit au platit bilete si au stat in grif, ploaie, ninsoare la meciuri.....sau pe asta ai uitat'o?!
Timpul le va rezolva pe toate...
Nu se poate asa ceva. Ciobanul a intrecut orice masura, moartea e o pedeapsa prea usoara pentru el. Nu-mi vine sa cred, cum sa nu pui abonamente la peluza cand peluza e singura mereu prezenta pentru culori si nu pentru spart seminte si injurat. Aceste decizii e clar ca sunt date de la centru iar ceilalti din n-au nici un cuvant de spus. Ciobanul vrea sa demonstreze ca suntem prea mici pentru el si deasta face toate tiganiile astea. Trebuie protestat vehement, inca din meciul de prezentare, protestul trebuie sa continue si in restul meciurilor cu orice risc. Oricum... ceea ce nu realizeaza oierul este ca suporterii adevarati vor fi mereu prezenti, chiar si fara abonament, chiar si cu mai multe sacrificii materiale, chiar si daca vor fi nevoiti sa-si faca timp pentru procurarea biletelor... peluzele mai mult ca sigur vor fi populate, si din ce in ce mai pornite pe actiunile lui.Trist va fi la meciurile importante din cupele europene cand multi suporteri adevarati vor pierde bilete in dauna suporterilor de ocazie. Mai lipseste acum sa anunte ca biletele din peluza vor fi donate membrilor si simpatizantilor PNG ... STRIGATOR LA CER ![]()
( fmmm asta imi face peri albi
((
Ce pm mai facem acuma ca sasa faceam greu rost de bilete acu o sa fie coada la fiecare meci
Au si ce preturi is la restu ab mama mama
In fine sa vedem ce o sa iasa da numa de bine nu o sa fie
Cat despre ala care tot sustine aceasta politica ma intreb daca a vazut Ghencea vreodata in viata
si ia sa vedeti voi cum o sa se bage biletele de la peluze la vanzare si nu se vor vinde mai mult de 2-300 si vor disparea brusc. "S-au terminat"...MORI Gigi!!!!!! o sa umple peluzele cu bodyguarzi si preoti
Nu stiu daca s-a mai discutat despre partea asta a problemei, eu sunt de exemplu din provincie, recunosc nu pot sa vin la toate meciurile Stelei in capitala deoarece distanta e destul de mare, insa la meciurile importante ale Stelei de acasa imi planuisem sa vin, meciuri precum Steaua - Dinamo, Steaua - Rapid, mai nou Steaua - CFR si Steaua - Poli caci astea sunt cluburile care au cat de cat echipa in campionat si poate la ultima etapa jucata de Steaua pe teren propriou cat si la meciurile din cupele europene, insa in conditiile astea problema se pune asa, va trebui sa fac doua drumuri la Bucuresti, unul pentru a-mi lua bilet si al doilea pentru a veni la meci, e total aiurea, in conditiile astea nu imi ramane decat sa ma duc la meciurile din provincie pentru a-mi sustine echipa favorita. Eu stand in Oradea as putea sa ma duc prin urmare la 5 meciuri in "apropiere", Cluj: 2 meciuri, Timisoara 1, Arad 1 si Bistrita 1.
Astfel prin urmare eu cred ca decizia luata de becalian e una gresita si cred ca Steaua va avea numai de pierdut, tin sa precizez ca imi placea sa stau la peluza chiar daca la Oradea nu am reusit sa formam un grup cu care sa facem deplasarile. Stateam la peluza pentru ca imi placea sa incurajez echipa chiar daca nu fac parte din nici o factiune.
In fine asta este ... vom vedea ce va iesi pana la urma.
FORZA Steaua !!!