FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Steaua va pune in vanzare abonamentele pentru sezonul competitional 2007-2008

«123»
fcsteaua.ro12.07.2007 15:43

Conducerea FCSteaua pune in aplicare amenintarile patronului de in urma cu ceva timp. Astfel, astazi FC Steaua a anuntat prin intermediul site-ului oficial preturile si datele de vanzare ale abonamentelor, "uitand" de abonamentele de la peluze..

 

"Multumim" conducerii, in special domnului Argaseala, pentru modul in care intelege sa puna in aplicare ceea ce s-a discutat la intalnirea cu suporterii de acum o luna de zile. Iar patronului al carui nume nici nu merita pronuntat ii dorim sa-i sisteze si lui cat de curand cineva abonamentul la OTV, arogante, palate si alte asemenea din arsenalul clasic al unui parvenit in Romania anului 2007.

 

Iata comunicatul FC Steaua

 

Avand in vedere ca incepand din acest an, eliberarea abonamentelor si biletelor se va face in sistem automat, pentru a se putea emite si inregistra abonamentul, este obligatorie prezenta personala a solicitantului cu B.I, C.I sau pasaport la casele de bilete. Abonamentul se va elibera doar personal detinatorului de B.I, C.I sau pasaport.

 

Abonamentele vor putea fi achizitionate dupa urmatorul program, numai la casele de la stadionul "Steaua":

 

In perioada 18.07.2007 - 20.07.2007 se vor pune in vanzare abonamentele pentru tribuna 0 si fotolii. In zilele de 18.07.2007 si 19.07.2007 isi vor putea achizitiona abonamente numai suporterii care detin un abonament de anul trecut si care vor dori sa-si pastreze locurile favorite. Acestia vor trebui sa se prezinte cu abonamentul de anul trecut. In data de 20.07.2007 vor fi puse in vanzare restul de abonamente, in aceasta data neputand fi achizionate locuri preferentiale.

 

Programul caselor de bilete este urmatorul:

 

Miercuri 18.07.2007 12:00 - 20:00

Joi 19.07.2007 12:00 - 20:00

Vineri 20.07.2007 10:00 - 18:00

 

Pretul abonamentelor:

 

Tribuna O 400 RON

Fotolii 1.750 RON

 

In perioada 21.07.2007 - 25.07.2007 se vor pune in vanzare abonamentele pentru tribuna I. In zilele de 21.07.2007, 22.07.2007 si 23.07.2007 isi vor putea achizitiona abonamente numai suporterii care detin un abonament de anul trecut si care vor dori sa-si pastreze locurile favorite. Acestia vor trebui sa se prezinte cu abonamentul de anul trecut. In zilele de 24.07.2007 si 25.07.2007 vor fi puse in vanzare restul de abonamente, la aceaste date neputand fi achizionate locuri preferentiale.

 

Programul caselor de bilete este urmatorul:

 

Sambata 21.07.2007 10:00 - 18:00

Duminica 22.07.2007 10:00 - 18:00

Luni 23.07.2007 12:00 - 20:00

Marti 24.07.2007 10:00 - 18:00

Miercuri 25.07.2007 10:00 - 18:00

 

Pretul abonamentelor:

 

Tribuna I 300 RON

 

In perioada 26.07.2007 - 30.07.2007 se vor pune in vanzare abonamentele pentru tribuna a II-a. In zilele de 26.07.2007, 27.07.2007 si 28.07.2007 isi vor putea achizitiona abonamente numai suporterii care detin un abonament de anul trecut si care vor dori sa-si pastreze locurile favorite. Acestia vor trebui sa se prezinte cu abonamentul de anul trecut. In zilele de 29.07.2008 si 30.07.2007 vor fi puse in vanzare restul de abonamente, la aceaste date neputand fi achizionate locuri preferentiale.

 

Programul caselor de bilete este urmatorul:

 

Joi 26.07.2007 12:00 - 20:00

Vineri 27.07.2007 12:00 - 20:00

Sambata 28.07.2007 10:00 - 18:00

Duminica 29.07.2007 10:00 - 18:00

Luni 30.07.2007 10:00 - 18:00

 

Pretul abonamentelor:

 

Tribuna II-a 200 RON

 

SteauaFC.com

 

fane_casieru12.07.2007 15:47

In sfarsit s-a hotarat...si a umblat si la preturi !!!

Si peluzele ? ...nu pot sa cred....ce nulitate de om.

 

S-aleaga prafu`de el......

Matteo12.07.2007 15:48

[...............................................................................

.................................................................]

lucvald-190212.07.2007 15:59

Incredibil !

Fecali se cere mort.....mama ta de carpa :(:( ..

abonamentele la peluza unde dracu sunt...mizerie ce esti ..!

SSK12.07.2007 16:03

Putem sa fim mandri. Patronul Stelei e un om de cuvant.

 

Pentru prima data.

Matteo12.07.2007 16:08

presimt ca anul asta va fi o revolutie in Ghencea...si presimte si fecaliotu..de asta si-a luat masuri de precautie

fane_casieru12.07.2007 16:11
presimt ca anul asta va fi o revolutie in Ghencea...si presimte si fecaliotu..de asta si-a luat masuri de precautie

 

Nu poti fugi la infinit ....de ce ti-e frica nu scapi !!!!!!

AmuntBoy12.07.2007 16:25

naspa va fi la meciurile din europa cand o sa stam la o coada imensa pentru peluze

Gunner1712.07.2007 16:28

frate asta pana nu`si ia omoru` nu se lasa... un infect... un gunoi... o mizerie... o scarba... o zdreantza... MARSH in groapa

carminastan12.07.2007 16:29

Imi vine sa zic ca nu merita nici macar 1 suporter pe stadion.

Dar revin la vechea situatie: de ce trebuie sa sufere Steaua ca are un patron minim retard?

 

Mie timpul nu-mi permite sa stau la cozi. Pentru banii aia de bilet muncesc. Abonamentul imi asigura un confort.

cezar_el_grande12.07.2007 16:59

razboi.asta vrea de la noi fara abonamente la peluza.cred ca i se aproprie sfarsitul.va incepe totul de la meciul de prezentare deja se pregatesc am auzit revoltele,o sa iasa urat o sa vedeti.mai niciodata ca acum trebuie sa fim uniti nu se poate pune cu 25.000 de oameni de pe stadion ,cu golanii(suporterii).ce mi-e cu Gigi ce mi-e cu altul macar sa fie liniste la echipa sa cantam cu bucurie in suflet.forza Steaua

AmuntBoy12.07.2007 17:39

atata timp cat are aplaudaci prin tribune si chiar la peluze nu poti sa faci nimik spectaculos

Sunt multi care il vad ca marele salvator al Stelei si al Romaniei mai rau

Matusalem12.07.2007 17:41

ciobanul e tot cioban...insa imi e frica de reactia galeriei care s-ar putea sa protesteze la prezentarea jucatorilor vineri cu charleroi...ar trebui protestele sa inceapa dupa ce ne invurajam baietii, caci jucatorii nu au vina ca e belitu asta patron si tre' sa ii incurajam ca sa se lupte cu un moral bun pentru cl...!!!

AndreyCor12.07.2007 18:39

Gigi bekli la **** Gigi bekli........**** ciobane....esti un prost si un sarantoc.....

LeoKinG12.07.2007 18:44

Din cate am avzut eu astia chiar se astepta ca noi sa pastram locu care scrie pe bilet?!?!Bah ma lasi,cand o sa fie Ghencea acoperita atunci o sa imi pastrez si eu locu care scrie pe bilet!Ce crede asta ca daca nu pune abonamente in vanzare numai vin "golanii" la stadion ca le e lene sa stea la coada sau ce?Ciobanu asta nu stie ca in Rusia i-au zburat creieri lu' patronu ala?

ultras10012.07.2007 18:44

Jiji esti o Mizerie ca de obicei, nu ai inteles si nu o sa intelegi vreodata PASIUNEA ADEVARATA.Pacat de ISTORIE pacat de CLUB pacat de SUPORTERI nu o sa gandesti vreodata.

gone12.07.2007 18:48

2 mil la T2? Nu e mult. Asta e, se mai muta lumea. Ma, acu vine intreabarea: eu daca am avut abonament la peluza anul trecut pot sa ma duc in zilele in care isi vor putea achizitiona abonamente numai suporterii care detin un abonament de anul trecut la Tribuna a 2 a? Cum suna nu prea cred.

CNCT12.07.2007 18:50

Daca fiecare stelist "ar dona" un euro am scapat de parazitul asta de cioban, prin impuscare direct in cap! :))

Alex_9112.07.2007 18:56

Mie mi s-a parut ca razboiul dintre Becali , si fani Stelei cam se stinsese , dar acum .......Becali a declarat RAZBOI !!!! si noi zicem RAZBOI SA FIE !!!!! X( X( X(

grizzly12.07.2007 18:57

proasta idee... @gone : abonamentul ala vechi nu te favorizeaza decat daca ceri altul pe acelasi loc. eu inca mai sper sa treaca idiotenia asta de idee.

cristi_mold12.07.2007 19:12

Cu siguranta ca se vor pune in vanzare abonametele si pentru peluza. Doar nu ii asa nebun GB incat sa creeze un adevarat razboi civil.

fane_casieru12.07.2007 19:14
proasta idee... @gone : abonamentul ala vechi nu te favorizeaza decat daca ceri altul pe acelasi loc. eu inca mai sper sa treaca idiotenia asta de idee.

Inca nu am ajuns la nivelul celor de la Liverpool,Barca,Manchester,Real,etc...sa se respecte locul.,sau sa-ti faci abonament pe viata.

Alex_9112.07.2007 19:22

Daca nu se pun abonamente la vanzare pentru peluze , nu se pot cumpara inaintea unui meci oficial , bilete normale ?? Sau nu se vand nici delea ?? :?:

Matteo12.07.2007 19:24

daca chiar nu se mai pun in vanzare abonamente la peluze ar trebui sa formam baraje si sa blocam toti cetatenii sa mai vina la meci....daca vrea razboi fecaliotu o sa joace cu stadionu gol....

Alex_9112.07.2007 19:40

In situati disperate , masuri disperate !!! Dar nici chiar asa , pana la urma o sa se dea si bilete , si abonamente la peluze .......ca pana la urma unde e frumusetea , cand joaca Steaua in meciuri oficeiale , sa fie stadionu pe jumate gol , si sa fie numai suporteri mancatori de seminte ?? Cine o sa mai fluture cu steagurile ?? Cine o sa o mai aclame pe Steaua , sa ii cante frumos ??? Cine o sa mai fluture cu torte pe stadion ( daca o sa fie voie ) ??? Se pare ca NIMENI , daca nu se rezolva problema cu peluzele !!!!

«123»