Da avea dreptate un suporter,sa nu ne mai atasam asa de repede de jucatori straini,ca vor pleca repede,asai Becali,dar parerea mea este ca nu avem cum s ane atasam de un fundas prea repede,pentru ca un fundas iese greu in evidentza fatza de un mijlocas de creatie,sau mai ales un atacant.
Ii urez SUCCES si BUN VENIT LA Steaua CEA MAI PUTERNICA ECHIPA DIN EST!!!
steagsimplu
Cum sa nu te atasezi asa rpd de un fundash? Tu ai uitat de Ogaru? Pana sa plece era jucatorul meu preferat de la echipa:D Oricum daca e bun va sta mult si bine la echipa,parerea mea. Trebuie doar ajutat de suporteri si trebuie sa se ajute singur reusind meciuri bune.
Forza Steaua!!!!
