Nu mecarm, pentru noi mari stelisti nu sunt Tudorel Stoica, Dan Petrescu, Hagi, Lacatus ... pentru noi stelisti adevarati sunt toti corditii care dau cu bata, rup gardu, bat pechinezi, isi dau banii din somaj pe abonament la Steaua ...
Frate, revino-ti: fotbalul inseamna 22 care joaca si unii care au ONOAREA sa fie invitati sa se uite ... ce va tot laudati ca faceti sacrifcii sa vedeti Steaua meci de meci? E ca si cum te-ai lauda ca faci sacrificii sa-ti cresti copilul. Pai daca ai facut copil si il iubesti, faci sacrifcii si il cresti.
Daca iubesti fotbalul si Steaua, faci sacrifcii si te duci la meciuri. Nu vad unde e meritul in asta.
Ma duc la meci sa-i vad pe cei 11 gladiatori imbracati in ros-albastru ... nu niste rupti de beti, care nici n-au varsta legala sa bea, si fac show cu jandarmeria ... stiu, daca n-ar fi cei ca voi nu ar mai avea cine sa ne apere de ceilalti ca voi, dar imbracati in alte culori ... raman la pararea mea ca ar fi mai bine daca n-ar mai fi cei ca voi ...
Daffy, cand vrei stii sa dai niste replici cum nimeni nu mai face!
Felicitari si 100% de acord cu tine!
