FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Efectul caniculei asupra pechinezilor spartani

«123»
Virgil10.07.2007 10:06

Ne amuzam si noi! De modul in care l-ai pus la colt pe batranul ratoi. :laugh: :laugh: :laugh:

 

Ma astept la o replica super acida. Nu de alta, dar tu esti "prietenul" lui preferat. :laugh:

gorugeo10.07.2007 10:38

fratilor, cu ce suntem mai buni ca ei daca ne coboram la nivelul lor? daca ei ne injura si noi ii injuram pe ei, e oare vreo diferenta? suntem, oare, astfel, mai buni ca ei? prin declaratiile pe care le face Mircea Rednic et co. singuri se descalifica, nu trebuie sa-i mai tragem noi palme!incecati si straduiti-va sa pastrati dialogul la un nivel civilizat, iar daca ei nu fac asta trebuie tratati cu indiferenta, pentru ca asta este cea mai buna metoda in astfel de conditii. pentru ca pentru noi campul de lupta e unul singur: iarba, acolo e singurul loc unde nu numai ca ai voie sa-i umilesti ci chiar trebuie! dar atata timp cat sezonul trecut trecut ne-au umilit cam facut e cazul sa fim un pic mai sobri. si tot timpul sa fim mai sobri.

 

Orice ar zice, orice ar face, ei se vor raporta, intotdeauna, la singura echipa de fotbal din Romania care a castigat un trofeu european (si ce trofeu!...).

Si, Doamne, ce ma distreaza sa ii vad mereu asa frustrati, asa complexati!

steaua_ro steaua_ro steaua_ro steaua_ro steaua_ro steaua_ro steaua_ro steaua_ro

 

 

nu unu, frate! DOUA! Mai avem si Supercupa Europei. sau nu conteaza in palmares?!!!!!!

zob7910.07.2007 11:49

daffy, nu crezi c-ar fi mai bine sa rezolvi disputa asta in particular, fara a polua fiecare articol de pe site?

zob7910.07.2007 11:57
Nu.

 

Eu cred nu numai c-ar fi mai bine, ci si ca e singura varianta acceptabila.

zob7910.07.2007 12:03
Bine. Ma bucur ca acum stiu si ce crezi tu.

 

Bucuria ta si viata ta inseamna pentru mine mai putin decit interesul pentru copulatia puricilor de pe maidanezii spartani

forever_STEAUA10.07.2007 12:07

@daffy & zob

 

Terminati cu OFF TOPIC-ul!

zob7910.07.2007 12:07
@daffy & zob

 

Terminati cu OFF TOPIC-ul!

 

Daca te uiti nitzel mai sus, vei vedea ca tocmai asta era si dorinta mea.

forever_STEAUA10.07.2007 12:11

@zob79

 

Daca erai mai atent in ciuda dorintei tale, duffy nu s-a lasat convins, din contra ati continuat sa fiti OFF TOPIC

zob7910.07.2007 12:14

Exact...de-aia trebuie sa interveniti voi, moderatorii; banati-l, ca si-asa nu aduce nimic bun pe forum; eu nu-mi aduc aminte sa fi citit UN post al lui de calitate

daffyduck10.07.2007 12:15

L-am sters si pe asta :D

 

fularsteaua2fular-campionii

Tupac Amaru10.07.2007 17:49
fratilor, cu ce suntem mai buni ca ei daca ne coboram la nivelul lor? daca ei ne injura si noi ii injuram pe ei, e oare vreo diferenta? suntem, oare, astfel, mai buni ca ei? prin declaratiile pe care le face Mircea Rednic et co. singuri se descalifica, nu trebuie sa-i mai tragem noi palme!incecati si straduiti-va sa pastrati dialogul la un nivel civilizat, iar daca ei nu fac asta trebuie tratati cu indiferenta, pentru ca asta este cea mai buna metoda in astfel de conditii. pentru ca pentru noi campul de lupta e unul singur: iarba, acolo e singurul loc unde nu numai ca ai voie sa-i umilesti ci chiar trebuie! dar atata timp cat sezonul trecut trecut ne-au umilit cam facut e cazul sa fim un pic mai sobri. si tot timpul sa fim mai sobri.

nu unu, frate! DOUA! Mai avem si Supercupa Europei. sau nu conteaza in palmares?!!!!!!

 

 

Absolut corecta observatia!

Moare Borcea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ebonyc11.07.2007 08:41

hai sa-i lasam dreq in pace pe dinamovisti si rapidisti. noi tinem cu Steaua si nu ne intereseaza altcineva. sunt prea mici pentru a le acorda atentie.

JDERUL11.07.2007 09:31

In sanul haitei,grandomania a atins apogeul.Abia daca se mai suporta singuri.Traiesc intr-un vis halucinogen continuu din care se vor trezi doar cand vor juca si ei un meci adevarat in preliminariile CL. Atunci vor schimba latraturile turbate de acum cu schelalaituri jalnice,vrednice de dispretz.

Martin_Tudor1211.07.2007 16:44

Nu o sa stau acuma sa ma cert cu spurcati sau tractoristi...

Sa ne vedem noi de Steluta noastra si sa o ducem pe brate pana la sfarsit!

fane_casieru12.07.2007 12:09

@martintudor12 - Sa ne vedem noi de Steluta noastra si sa o ducem pe brate pana la sfarsit!

 

Este cumva lesinata si trebuie sa moara sau ce sa intelegem din acest mesaj ???

«123»