De acord cu malasorte13.
Foarte slaba partea centrala a mijlocului. As vrea sa-l vad pe Bicfalvi acolo.
De acord cu malasorte13.
Foarte slaba partea centrala a mijlocului. As vrea sa-l vad pe Bicfalvi acolo.
Uite ca mai stie si sa apere Cernea
Cernea sub evolutiile lui obisnuite.
Nu, asta e evolutia lui obisnuita doar ca de foarte multe ori a avut noroc. A avut un singur meci bun, pe Bernabeu, iar acest lucru nu face decat sa confirme ca e un portar sub-mediocru.
Gloria si Vaslui au portari mai buni ca Steaua.
Dumnezeule, cat de slab trebuie sa fi fost Bogdan Panait daca Olaroiu a preferat sa-l pastreze pe Baciu in lot !!!
ps. sau sa fi fost o eroare... "antrenoriala" ?!?
Sa vedem ce se intampla acum cu schimbarea echipei
Panait nu era slab deloc.
Oli era varza
ba baieti luativa gandul de la CL si campionat si etc ca ne batem pentru retrogradare cu asa echipa de mincinosi
Lungu e cu mult peste Cernea si vatca la un loc
unde sunt bicfalvi si Ochirosii
unde sunt Thereau si Elton ?!?! ;((
sa vina b.Stancu si baietii aia de la otopeni
rusine rusine rusine
oare cunosc cei care sunt la Steaua acum cuvantul RUSINE
A intrat Jijel Koman tineti-va bine....
Pune-l baaaaaaaa Hagi pe Radoi fundas central ca ne mai da astia vreo doua cu Baciu si ov Petre.
Of of of....
unu din motivele pentru care eram bucuros ca a venit Hagi...era Gigel Coman.M-am gandit ca un fost jucator de valoare..ca Hagi...o sa vada ce dezmembrat e Coman.Se pare ca nu.Pana nu o sa dea afara jucatori ca Gigel Coman..Cernea..mi-e greu sa cred ca v-a avea rezultate la Steaua.
Revin-ti Gica...si trimite-l la dracu pe Coman..destul ne-a mancat Oli cu el...nu ne mai manca si tu zilele
cand scriu randurile astea..nah ca a centrat bine Coman ![]()
Deci iar o dam dupa cires.
Deci la antrenamente se vedea o anumita mana a lui Hagi, jucau pe poarta bla,bla,bla dar acum cand nu merge jocul iar e Oli de vina.
Hai ca o sa devenim penibili.Acum e Hagi antrenor si toate rezultatele bune si proaste o sa fie ale lui nu ale lui Oli.
Treziti-va!
Tocmai a dat o centrare de gol ![]()
Bravo Gurita! Sa o tii tot asa
Mama, ce se duce Cernea DUPA ele (mingi) !!! Unde cuvantul de baza e DUPA...
In alta ordine de idei, oare nu ar putea sa treaca Radoi fundas si Petre mijlocas... chiar nu i se potriveste postul de fundas central lui Ov. Petre. Ca fundas face gafe penibile si pare extrem de nesigur INSA imediat ce avanseaza la mijlocul terenului face recuperari excelente iar pasele sale nu sunt "topaite"si "prescurtate" precum cele ale lui Lovin.
Si Fulgerul Holod se apara mai bine ca noi....destul de trist
na,ca azi Coman a fost mai bun ca Dica si Neaga la un loc.Dar yo simt ca inebunesc.Sper ca dak se termina 3-3 sa se dea penaltyuri.
Pregatiti sticlele de COla pentru. Gigel.Astazi cvred ca va nimeri poarta.Dak nu in timpul meciului,dupa.
imi pare rau sa spun asta, dar cred ca se apropie vremuri si mai grele decat in era Oli...
urmaream azi pe gsp faze memorabile din timpul generatiei de aur si imi crestea inima stiind ca Hagi e al Stelei, dar totusi... ca antrenor mai are mult...
nu cred ca este admisibil sa joci in halul asta cu Ried, o formatie cvasinecunoscuta, dintr-o tara care nu are nimic de-a face cu fotbalul... asta ca sa nu mai vorbesc de apollon.
din pacate asta e realitatea, si daca nu se produce o minune (cateva transferuri f bune) nu cred ca trecem de turul 2 al CL
Daca astea sunt cele doua mutari de geniu ale "regelui" ( reprofilarile lui Gigel si Gabriel din mijlocasi stanga in mijlocasi centrali, coordonatori) atunci mai bine... (completati voi aici, eu nu mai am cuvinte).
Nu anul asta iesim pe locul 1,ci peste 2 ani.In Liga III.
CAt ghinion pentru. Eric Bicfalvi,a dat o bara si cu Apoel si cu ried.
Sper sa nu fie imprumutat Bicfalvi. Pustiul are potential.
degeaba vorbim de transferuri
ba sa vina X ba sa plece Y
ce lot era pe vremea lui Zenga sau Protasov ?
nu era aproape acelasi ?? sau ma insel
problema e ca jucatorii nu mai au chef de fotbal cum a zis Becali prin aprilie sau smecherit au bani masini ce le mai trebuie. au fite sunt aroganti.
m-am saturat de stresu ce mil fac dobitocii astia care sunt anti-fotbal si niste puturosi ordinari
ce vina are Becali sau Hagi aici ?? nici una problema e in gandirea si caracteru "marilor stelistilor"
Cred ca ne mai trebuie vreo 11 jucatori si-un antrenor....
AL doilea meci pierdut.Punct.TRAGEM linie.
Trebuie sa aducem 1 portar,2 fundasi,3mijlocasi si 2 atacanti.
Trebuie remarcat ca am inceput sa jucam dupa ce Lampard Lovin a iesit si a intrat Croitoru care a parut cel mai bun jucator Stelist in meciul de azi.
Sa speram ca maine cu Vilnius o sa vedem prima victorie cu Hagi pe banca.