Sper sa castige cupa sezonul asta...dar nu cred ca are sanse prea mari...dar sunt optimist....si cred in echipa mea de suflet!!!....si stiu ca are Forza sa intre tare in CUPA ROMANIE!!!FORZA Steaua pana la MOARTE!!! ![]()
![]()
Sper sa castige cupa sezonul asta...dar nu cred ca are sanse prea mari...dar sunt optimist....si cred in echipa mea de suflet!!!....si stiu ca are Forza sa intre tare in CUPA ROMANIE!!!FORZA Steaua pana la MOARTE!!! ![]()
![]()
S-au tras la sorti meciurile din cadrul sferturilor de finala ale Cupei Romaniei:
CFR Cluj - FC Brasov
Dacia Mioveni - FC Dinamo
Unirea Urziceni - Rapid
Pandurii Targu-Jiu - Gloria Buzau
Meciurile din sferturi se vor juca intr-o singura mansa, pe teren neutru, intre 26-28 februarie.
Onlinesport
Dorinta mea expresa este sa fie eliminate CFR Cluj, Dinamo, Rapid si Gloria, desi ele sunt favorite in meciurile care se vor disputa.
au cam avut noroc potaile in cupa anul acesta. dupa sanatatea Cluj, a urmat dacia mioveni. nu m-ar mira sa ajunga in semifinale cu Pandurii.
dinam0 au picat cu echipa lui Netoiu greu de crezut ca nu se califica, Urziceni bate ciorile, si (sper eu) Brasovu pe CFR Cluj
Hai Brasovul! Sper sa ajunga mai departe. ![]()
CFR-ul si Unirea, sper sa mearga mai departe !!! N-am chef sa faca MUCESCU iar pe desteptul la TV !!!!
Na ca a iesit si dinamu din Cupa... :laugh:
dinam0 care vroiau cupa sa mearga si ei in europa....
Na ca nu mai vrea nici cupa,cred ca vor sa stea acasa si sa se relaxeze!
Incredibil!
Nu stiu ce ar mai trebui Bratu sa mai faca pentru a fi eliminat. Dupa meciul din campionat, o comite din nou, si din nou arbitrii fricosi prefera "sa nu vada".
mwahahahahaha :laugh:
Neata Dinamo steag1
A iesit si Rapidu'. Unirea- Rapid 1 - 0. 'Neeeeeeata George Copos!
mwahahahahaha :laugh:
neata si pentru Rapid steag3
Sa speram ca va fi si neata pentru Chefere! ![]()
am vazut o buna parte din meciul subpodarilor cu Unirea si am remarcat un singur lucru: ce frumos joaca cei din Urziceni.
avand in vedere ca in semifinale au ramas decat CFR Cluj,Unirea Urziceni,gloria buzausi dacia mioveni,cred ca echipa jegosilor de la CFR va castiga totusi aceasta cupa,doar Unirea Urziceni putand sa le puna piedica
pacat de Steaua in cupa timisoreana ii pute bate pe Unirea urzice foarte mare pacat
Steaua a jucat f prost in cupa Romaniei..eu vroiam sa ajunga macar in finala...dar atata s-a putut...asta-i viata..poate la anul o sa putem.. ![]()