FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre Cupa Romaniei 2007/ 2008

«123»
vladfcs200709.11.2007 08:08

Sper sa castige cupa sezonul asta...dar nu cred ca are sanse prea mari...dar sunt optimist....si cred in echipa mea de suflet!!!....si stiu ca are Forza sa intre tare in CUPA ROMANIE!!!FORZA Steaua pana la MOARTE!!! fularsteaua2fularultras

Virgil21.01.2008 13:40

S-au tras la sorti meciurile din cadrul sferturilor de finala ale Cupei Romaniei:

 

CFR Cluj - FC Brasov

 

Dacia Mioveni - FC Dinamo

 

Unirea Urziceni - Rapid

 

Pandurii Targu-Jiu - Gloria Buzau

 

Meciurile din sferturi se vor juca intr-o singura mansa, pe teren neutru, intre 26-28 februarie.

 

Onlinesport

 

Dorinta mea expresa este sa fie eliminate CFR Cluj, Dinamo, Rapid si Gloria, desi ele sunt favorite in meciurile care se vor disputa.

john_8621.01.2008 15:29

au cam avut noroc potaile in cupa anul acesta. dupa sanatatea Cluj, a urmat dacia mioveni. nu m-ar mira sa ajunga in semifinale cu Pandurii.

MoWeed21.01.2008 15:53

dinam0 au picat cu echipa lui Netoiu greu de crezut ca nu se califica, Urziceni bate ciorile, si (sper eu) Brasovu pe CFR Cluj

stelistu_621.01.2008 17:20

Hai Brasovul! Sper sa ajunga mai departe. :P

amarel21.01.2008 21:58

CFR-ul si Unirea, sper sa mearga mai departe !!! N-am chef sa faca MUCESCU iar pe desteptul la TV !!!!

DelPiero1027.02.2008 16:17

Na ca a iesit si dinamu din Cupa... :laugh:

MoWeed27.02.2008 16:24

dinam0 care vroiau cupa sa mearga si ei in europa....

IONUTZ-CIPRIAN27.02.2008 16:28

Na ca nu mai vrea nici cupa,cred ca vor sa stea acasa si sa se relaxeze!

c.ronaldo1727.02.2008 16:39

Incredibil!

Nu stiu ce ar mai trebui Bratu sa mai faca pentru a fi eliminat. Dupa meciul din campionat, o comite din nou, si din nou arbitrii fricosi prefera "sa nu vada".

Yoyoyoi27.02.2008 16:50

mwahahahahaha :laugh:

 

Neata Dinamo steag1

Virgil27.02.2008 20:31

A iesit si Rapidu'. Unirea- Rapid 1 - 0. 'Neeeeeeata George Copos!

Yoyoyoi27.02.2008 20:36

mwahahahahaha :laugh:

 

neata si pentru Rapid steag3

DelPiero1027.02.2008 21:12

Sa speram ca va fi si neata pentru Chefere! :happy:

bodanelu28.02.2008 10:33

am vazut o buna parte din meciul subpodarilor cu Unirea si am remarcat un singur lucru: ce frumos joaca cei din Urziceni.

razvan_stelist200701.03.2008 10:43

avand in vedere ca in semifinale au ramas decat CFR Cluj,Unirea Urziceni,gloria buzausi dacia mioveni,cred ca echipa jegosilor de la CFR va castiga totusi aceasta cupa,doar Unirea Urziceni putand sa le puna piedica

ionut200014.03.2008 15:04

pacat de Steaua in cupa timisoreana ii pute bate pe Unirea urzice foarte mare pacat

scorpyfcs15.05.2008 06:44

Steaua a jucat f prost in cupa Romaniei..eu vroiam sa ajunga macar in finala...dar atata s-a putut...asta-i viata..poate la anul o sa putem.. fularsteaua2

«123»