Se pare ca mai mult ca oricand, de cand Becali conduce acest club, Steaua isi doreste totul, inclusiv Cupa Romaniei. Am auzit acest lucru de la jucatorii Stelei, in mai multe randuri in ultima vreme.
O dorim si noi din tot sufletul. A trecut atat de multa vreme de cand nu am mai avut-o in vitrina cu trofee a clubului...
Sper ca odata cu revenirea lui Hagi si a lui Ilie, traditia Stelei de a dori totul: campionat, cupa, supercupa, participare in competitiile europene, sa fie reluata.
