FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mulțumim, Para!

«123»
fastboca06.07.2007 12:39
[...]
eduard.1008.07.2007 11:21

steagsimplu

Multumim Para, ca ne-ai facut mandri ca suntem stelisti si ca pentru atatea ani ai purtat povara, dar si privilegiul de a fi singur produs 100% al clubului Steaua.

 

Un produs 100% al Stelei este si George Ogararu care a fost antrenat la grupele de juniori de D-nul antrenor Radu Troi(sper sa nu gresesc cu privire la numele antrenorului).

«123»