Program bun, sunt sanse ca la sfarsitul turului sa fim pe primul loc cu 3-4 p avans. E interesant ce o sa facem in retur.
Punctele obtinute in deplasare sunt esentiale, in tur avem meciuri usoare: Mioveni, Buzau, U Cluj, Urziceni, Farul sau UTA. Singurele impedimente par a fi Timisoara si CFR Cluj.
Acasa avem meciuri destul de complicate, ambele derbiuri cu Dinamo si Rapid.
Ceea ce vreau sa subliniez e ca in retur avem deplasari la Vaslui, Craiova, Iasi si Otelul, locuri in care nu ne-am simtit prea bine. Si mai adaug si faptul ca jucam in deplasare cu Rapid si Dinamo.
Trebuie sa luam un avans consistent in tur! Hagi trebuie sa incepem tare!
