E varza Hagi.Cine a putut sa inteleaga 11pele lu Hagi e tare.Ce dreaqu ii mai baga pe Saban,Baciu,Gigel,Paraschiv se gandeste la plecare nu joaca nimic si pe restu numai pe postul lor nu i-a pus.E dat dreaqu.Mai are mult sa ne cucereasca ca antrenor.Cat nu mi-a placut de Oli,dar deja am regrete.Daca era antrenor mare incepea cu echipe mici si ajungea departe.Nu poti sa incepo direct de la galatasaray,Steaua oricat de mare jucator ai fi fost.Se *** in familie si Hagi si Gigi si Radoi.Jucatorii mi s-au parut o.ca,majoritatea cu exceptiile de mai sus.Dar cum e posibil sa-i pui in halu ala in teren,parca revedeam meciu cu slovenia,ratau si luau goluri.N-a invatat nimic Hagi din greseli.
