Eu cred ca astia-s cei mai grei cu care puteam pica. Sunt totusi campioana Poloniei, nu a Macedoniei sau a Sloveniei.
DAR asta nu inseamna ca avem scuze. Trebuie sa trecem de ei, clar! Am fi putut avea un meci mai usor, dar oricum suntem favoriti. Si intr-adevar, pe undeva e bine - ca vom lua meciul serios.
