FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

O jigodie!

«123»
anYwHere24.06.2007 22:24

Btate sfantu de CrEtin cu acte in regula ...asa se vorbeste bai TARAN obosit ai uitat ca ai venit de la coada vaci.. orikum iti zic ceva in caz c vei indrazni sa intri pe acest site : Ai grija p unde mergi pe strada ca daca dau de tine nu mai joci fotbal in viata ta!!!! neam intalnit noi odata si taim promis-o , si tie si lu plesan ala..

axl2325.06.2007 10:03

La multi ani, Gigi Becali.

Alegerea topicului nu e intamplatoare.

ultras steaua27.06.2007 14:16

no comment ! **** tamas !

«123»