24.06.2007 22:24
Btate sfantu de CrEtin cu acte in regula ...asa se vorbeste bai TARAN obosit ai uitat ca ai venit de la coada vaci.. orikum iti zic ceva in caz c vei indrazni sa intri pe acest site : Ai grija p unde mergi pe strada ca daca dau de tine nu mai joci fotbal in viata ta!!!! neam intalnit noi odata si taim promis-o , si tie si lu plesan ala..
