Daca totzi scribii si copistii din presa scrisa si audiovizuala se vand pentru-o,,butelie"sau un profiterol,normal ca asistam la o clara campanie antistelista de cea mai joasa spetza.Realizarile Stelei sunt stiri diverse,dar esecurile ne sunt repetate si amintite cu o cerbicie de neimaginat.
De aici si tupeul javrelor care ,de-a lungul timpului pusi in fatza succeselor Stelei,au totzi aceeasi replica:...,,mare lucru...! Sa ne vedetzi pe noi la anul !...In fiecare an aceeasi poveste si aceleasi balonase de sapun!
De catziva ani incoace avem mai nou o rivala istorica:rapidul.Istorie inventata pentr cei tineri cum spunea si Dan mai sus.Noi luptam sa castigam titlul,iar ei sa scape de retrogradare.Noi jucam in cupele europene,ei jucau in cupa Bucurestiului.Noi ascultam muzica Ligii Campionilor pe marile stadioane ale Europei,iar ei ascultau trompeta lui Tudorica(D-zeu sa-l ierte)pe ,,marile arene "din Calarasi,Slobozia,Faurei...si alte orase cu echipe ,,puternice "din divizia B.
Mai nou cica am avea rivalitatzi ai cu Fulgerul Timisoara?????????????????
O ultima intrebare as avea: CINE MAI ARE NEVOIE DE RECLAMA GRATUITA PE SPATELE Stelei,domnilor pseudo-cronicari stiristi????????????????
jjjjjjjjjjjjjjj tu ce pazestti? Nu vezi ca astia iti saboteaza,,familia"?