Românii prezenți la antrenamentul Stelei din aceasta dupã-amiazã au ținut sã-și manifeste antipatia fațã de finanțatorul echipei, George Becali. Aceștia au vopsit steaguri și cartoane cu mesaje ca: NU BECALI, OUI Thereau, SUNTEM GOLANI ªI VÃ IUBIM.
Iatã cã, încetul cu încetul, normalitatea începe sã se instaureze peste tot pe unde joacã Steaua. Poate cã spiritul zilelor de 13-15 iunie ne-a pãtruns pe toți. Așteptãm provincia !
