FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Planurile lui Oli (Prosport)!

«123»
JDERUL18.06.2007 06:35

Da sunt de acord cu realizarile lui TZITZI dar el nu a facut decat sa-si practice meseria la modul cel mai profesionist cu putintza !

O(l)ISOR ce sa practice?????????? EL NU ESTE ANTRENOR!!!!!!!!!!! -Cel mult un diletant privitor de casete video! Cu echipa pe care a avut-o la dispozitzie si vecina Maritza care are 75 de ani,care toata viatza a practicat meseria de gospodina si care stie ca Hagi a fost mare pe la,,partid",obtzinea rezultate mai bune !

Poate va veni o vreme cand vom scapa de O(l)isor si va pleca sa ,,fericeasca"si pe altzii ! Atunci se va desumfla gogoasa si va iesi la iveala ca nu este decat un impostor !

«123»