FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lovin si Iacob vor sa ramana la Steaua

«123»
bobochyka1714.06.2007 08:00
Lovine tu esti?Numai tu putea-i sa te feliciti singur.Pleaca draqu din Ghencea putoare ordinara ce esti.Si nu mai intra pe site ca-mi provoci sila.ADIO !!!!

Ok, nu-ti place Lovin. Ai tot dreptul sa ai preferinte si antipatii, dar asta nu iti da dreptul sa jignesti.

mecarm16.06.2007 18:31
Ok, nu-ti place Lovin. Ai tot dreptul sa ai preferinte si antipatii, dar asta nu iti da dreptul sa jignesti.

Cred ca tu esti gige Coman.ADIO SI TIE !!!

«123»