14.06.2007 08:00
Lovine tu esti?Numai tu putea-i sa te feliciti singur.Pleaca draqu din Ghencea putoare ordinara ce esti.Si nu mai intra pe site ca-mi provoci sila.ADIO !!!!
Ok, nu-ti place Lovin. Ai tot dreptul sa ai preferinte si antipatii, dar asta nu iti da dreptul sa jignesti.
