Acum o ora am venit de la Sarbatoare.
Felicitari celor de la AISS!
Sunteti extraordinari.
Ati reusit ceva incredibil.
Respect MAXIM pentru Regele , Gabi Balint, Ilie Dumitrescu si Mirel, dar si pentru Alina Dumitru si dl Carlan. Adevarati stelisti.
Sunt foarte incantat!
Vreau sa ma inscriu de doua ori in AISS! ![]()
