FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sãrbãtoarea

«123»
sanbk200207.06.2007 21:09

Acum o ora am venit de la Sarbatoare.

Felicitari celor de la AISS!

Sunteti extraordinari.

Ati reusit ceva incredibil.

Respect MAXIM pentru Regele , Gabi Balint, Ilie Dumitrescu si Mirel, dar si pentru Alina Dumitru si dl Carlan. Adevarati stelisti.

Sunt foarte incantat!

Vreau sa ma inscriu de doua ori in AISS! :)

sinnerman07.06.2007 21:16

Felicitari AISS pentru. petrecere.

Felicitari membrilor PN , PS si celorlalti suporteri prezenti pentru modul in care s-au manifestat.

oLeee..oleee...oleee...oleee...60 de ani de GLORIE...olee olee..olee olee..60 de ani de ISTORIE !

steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2

zob7907.06.2007 22:01
Felicitari AISS pentru. petrecere.

Felicitari membrilor PN , PS si celorlalti suporteri prezenti pentru modul in care s-au manifestat.

oLeee..oleee...oleee...oleee...60 de ani de GLORIE...olee olee..olee olee..60 de ani de ISTORIE !

steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2

 

Nu ne vindem pentru bani

Nici la caini nici la tzigani fularsteaua2

LanDSharK08.06.2007 08:33

LAAAAAAAAAAAAA MUUUUUUUUUUULTIIIII AAAAAAAAAAAAAAAAAANIIIIIIIIIII

RESPECT! FORZA Steaua!! pace :D

zyder08.06.2007 16:20

La multi ani Steaua Bucuresti! steagsimplu steagsimplu steagsimplu steagsimplu

«123»