FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cosmin Vatca - Imprumutat Gaz Metan Medias

«123»
razvan2801.06.2009 13:16
Bine.Dar Vatca ce a facut cu Roma?Un sut a avut pe poarta si ala l-a luat.Si de la distanta.Nici nu si-a dat seama ce se intampla.

 

 

sutul ala a fost al lui vucinic....ala nu e orice fotbalist.e o diferenta de valoare cand spui vucinic si wobay

ktalyn02.06.2009 14:23

Din cate am inteles el o sa fie prezent la reunirea lotului pt sezonul viitor ..

RobYnho28.06.2010 11:09
Fostul goalkeeper al Stelei Cosmin Vitcă se declară dezamagit de faptul că nu a primit sansa de a confirma la gruparea din Ghencea si spune că iși doreste o propunere din partea uneia dintre echipele importante din campionat.

 

"sunt jucator liber de contract, echipă nu mi-am gasit deocamdata Din pacate nu am apucat să evoluez pentru Steaua, cred că meritam si eu să primesc o ocazie de a demonstra că pot să fiu o solutie. În primul an cit am fost eu acolo, goalkeeperii au aparat foarte bine, apoi am fost imprumutat la Gaz Metan Medias

 

Voiam să arat că merit banii care s-au dat pe mine, imi pare rau că nu am reusit să mă impun. Domnul Olaroiu m-a adus la Steaua, cred că era altfel dacă raminea dumnealui. Față de mine, Gigi Becali s-a comportat foarte bine, a aratat că e corect si tin să ii multumesc. Vreau să ajung la o echipă mare, sunt tinar si cred că pot să evoluez la un nivel inalt", a spus Vitca

 

Poate fi trecut la fosti jucatori.

AG28.06.2010 11:12

pacat de el, chiar este un portar bun .

MoWeed28.06.2010 12:01

Mutat la Fosti jucatori

 

 

Pacat, mai degraba il pastram pe el rezerva decat sa-l imprumutam pe Stanca

«123»