Corect, la Goian cat se asa pe el Jiji nu o sa reziste tentatiei de a lua 4-5 mil de euro, ia si pe Nesu 1.5 milioane,Baciu are si el dezlegare sa isi caute echipa si probabil la milogeala lui Oli ii face loc si lui jijel in primul 11.
Nu am nimic impotriva sa plece toti acestia, problema este cine ramane si mai ales cine vine ?
Inca vreun Gurita, sau tocmai pentru ca are o varsta vrea sa il reprofileze in fundas pe acesta din urma ?
