FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua fara imn

«1234»
potra05.06.2007 13:48
Tu chiar VREI SA TE MUSC???!!? O SA TE MUSC DE FUND PANA O SA-TI TAI TOT FUNDU SI NU O SA MAI POTI MERGE O SA MA IMPLORI SA MA OPRESC!!!

 

baiatu...tu cred ca ai gresit site-ul....vezi ca esti la stelisti.....cotetele sunt mai incolo

onlySteaua05.06.2007 14:05

ignorati-l!

m-am uitat prin postarile lui si am vazut ca are doar 14 ani. e drept, la varsta aia ar trebui sa aiba si ceva minte.

vanfootball05.06.2007 14:28

Danutss1

"Membrul Nr.: 25,666 "

 

Piei Satana!

 

Asta e diavol de-al lui Voiculescu. Care stiti niste rugaciuni sa-l alungam? Niste apa sfintita, ceva... :)

axl2305.06.2007 14:31

@vanfootball

Lasa-l, frate, in pace ca te musca!!!

vanfootball05.06.2007 14:35

:)) O fi vampir Danutss asta...

 

 

Gigi Becali a declarat astazi de la "Palat":

 

"Eu o sa fac muzica religioasa inainte de meci. Mie asa imi place si o sa platesc. Nu mai vreau melodii ca alea ale lui Mercury ala, un homosexual. A lui este melodia aia cu voi distruge (We Will Rock You). De ce sa le pun o melodie ca aia, sa se distruga, sa se omoare. Eu o sa le bag muzica religioasa, de prietenie,de joc, de omenie. In Ghencea o sa vii numai daca vrei muzica lui Hristos, daca vrei muzica lui dracu', te duci in alta parte"

 

No comment!

Dragoshel05.06.2007 14:44

Gata cu off topicul treceti la subiect pls.

Olandezz05.06.2007 15:51

Avem un singur scop

Un ideal in viata

 

Sa fim mereu prezenti

Sa fim mereu fata

 

Suflet de invingatori

Inima Ros-Albastra

 

Lupta pentru culori

Si pentru echipa noastra!!

 

Forza Steaua

Forza Steaua hey hey

 

 

e deja cantat pe sud.. nu inteleg dece nu fac imn cu acest text.

potra05.06.2007 16:07
Gata cu off topicul treceti la subiect pls.

 

pey din pacate vanfootball cam e pe subiect....si daca nu gasim repede ceva potrivit pentru echipa noastra...prevad niste coruri bisericesti in loc de galerii

lasand gluma la o parte, chiar ne trebuie un imn!

apparte05.06.2007 20:06

Probabil ca vacaru' va interzice si "We are the champions" ca doar e al homoseualilor :twisted: :mad: !

Raman la parerea ca ar fi superb "Steaua mea" dar refrenul e un pic cam greu de cantat!

jucatoru06.06.2007 11:39
Probabil ca vacaru' va interzice si "We are the champions" ca doar e al homoseualilor :twisted: :mad: !

Raman la parerea ca ar fi superb "Steaua mea" dar refrenul e un pic cam greu de cantat!

 

subscriu si eu la "Steaua mea"...

vanfootball06.06.2007 17:41

Si eu merg pe "Steaua mea".

luigilippi06.06.2007 21:04

AM EU O SUGESTIE DE IMN DAR NU STIU DACA ANTIPATICULUI ASTA DE CIOBANAS O SA-I PLACA!!!E VORBA DE MELODIA ANTATA DE

((((( RIGHT SAID FRED___TAND UP ))))) DAWNLOADATI-O SI ASCULTATI-O MIE MI SE PARE FOARTE MISTO SI SE POTRIVESTE ECHIPEI ROS ALKBASTRE

apparte06.06.2007 22:43
AM EU O SUGESTIE DE IMN DAR NU STIU DACA ANTIPATICULUI ASTA DE CIOBANAS O SA-I PLACA!!!E VORBA DE MELODIA ANTATA DE

((((( RIGHT SAID FRED___TAND UP ))))) DAWNLOADATI-O SI ASCULTATI-O MIE MI SE PARE FOARTE MISTO SI SE POTRIVESTE ECHIPEI ROS ALKBASTRE

Stand-up are niste versuri care ni se potrivesc"I was built to be the best,Number one and nothing less....Refrenul "Stand-up for the Champions"e intr-adevar usor de preluat..Da' ce ne facem ca-l interzice vacaru' din cauza orientarii sexuale a unora dintre membrii trupei :mrgreen: !

Royal07.06.2007 00:56

"Stand-up" e intr-adevar destul de tare....numai ca un imn ar trebui sa fie ceva mai personalizat, mai reprezentativ ...altfel e ca si cum ne-am pune "We are the Champions", sau mai stiu eu ce alt hit, ca imn.

 

melodii de genul acesta merg doar daca sunt cantate in stilul Liverpool..asta de fapt e tot farmecul. si nu prea cred ca se poate crea pe vreun stadion in Romania atmosfera de pe Anfield cand se canta "You'll Never Walk Alone". plus ca ar fi cam aiurea sa ne apucam sa cantam in engleza :roll:

 

oricum, "Stand-up" e bun de pus inainte de meci, eventual la intrarea echipei pe gazon....asta, bineinteles, daca o permite ciobanasul de fier... :twisted:

Singur07.06.2007 09:37

Ciobanul asta a luat-o razna...sa puna muzica bisericeasca la intrarea in Ghencea...:)) da unde esti la biserica...e nebun de-a binelea ...si acum mai e judecat si de UEFA pentru declaratiile lui...se crede stapanul lumii...afara din Ghencea... steagsahmic steagcruce2

banseboy07.06.2007 12:03

uite aici ceva marfa :))http://www.youtube.com/watch?v=N10r3uuRaZk...ted&search=

 

 

se misca stadionu cu ei :)))) superi tari si au si nishte filmulete pe stadionul lor cand sare tot stadionu pana si tribuna 2 sta in picioare si sare steagcruce2

victor07.06.2007 13:20

in fotbal pana la urma nu existi decat daca castigi! asa ca totusi nu subcriu la comentariul de baza. sigur traditia in general este importanta, dar adevarata glorie se cladeste numai si numai me marile victorii.

 

Liverpool este mare pentru. ca a castigat cupe si campionate, nu doar pentru. ca suporterii canta pe anfield! daca negam acest principiu ajungem precum gunoierii, care isi inchipuie ca au traditie, dar ii tradeaza rezultatele!

bodanelu07.06.2007 13:24

@Victor te asteptam pe topicul Transferuri ca sa ne mai lamuresti si pe noi ;)

«1234»