Tu nu stii sa citesti? S-a raspuns ca bogdan_p era informat gresit. Aceasta sarbatoare este pentru toti stelistii, nu exista "mai stelist". Faci cum vrei dar fara ironii care nu-si au locul.
hmm...sa fie orgoliu prostesc?sa fie o scuza pertinenta?sa fie prostie?s-a spus clar ca nu o sa fie ceva exclusivist,vrem ca toti suporterii sa se bucure live de eveniment(ma rog,in limita locurilor disponibile!e asa greu de inteles?PS:nici eu nu fac parte din vreo brigada,dar dak ar fi fost ceva exclusivist,tot as fi facut pe dracu-n 10 sa vin!lasa scuzele si zi mai bine ca nu te lasa nevasta:))
