FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

7 Iunie 2007 - club Preoteasa - 60 de ani de istorie ros-albastra

«1345»
no_problem06.06.2007 18:58

Nu, d-le Stan. Un procent chiar mic.

alice4steauaBUC06.06.2007 19:02
Poate cand inplinim 60 de ani vom scapa de Becali!!!

 

Poate cand vei implini tu sau eu 60 de ani vom scapa de bekli...desi dk am face un calcul bkli ar avea cam 100 de ani atunci :oops: :lol: :lol:

SSK06.06.2007 19:47

Au crescut si ultrasii Stelei. Acum au toti de la 20 de ani in sus :)

army06.06.2007 19:52

in ce sala sau la ce etaj va fi maine?din cate stiu,sunt mai multe sali acolo

Andreiasu06.06.2007 20:29
in ce sala sau la ce etaj va fi maine?din cate stiu,sunt mai multe sali acolo

 

Peluza Nord se va destrabala la Sala Palatului.

 

Peluza Sud - desfrau la Sala Polivalenta.

 

Dexterii sunt invitati la Sala Dalles.

Gezets06.06.2007 20:35
Peluza Nord se va destrabala la Sala Palatului.

 

Peluza Sud - desfrau la Sala Polivalenta.

 

Dexterii sunt invitati la Sala Dalles.

 

 

:))))

Kustino07.06.2007 06:13
Peluza Nord se va destrabala la Sala Palatului.

 

Peluza Sud - desfrau la Sala Polivalenta.

 

Dexterii sunt invitati la Sala Dalles.

Andreiasu nu esti amuzant deloc. Lumea sa chinuie sa faca ceva si tie iti arde de caterinca.

 

Petrecerea are loc la Preoteasa in sala de la parter.

mihai din oradea07.06.2007 08:32

LA MULTI ANI Steaua Bucuresti

Opio07.06.2007 12:56
Poate cand vei implini tu sau eu 60 de ani vom scapa de bekli...desi dk am face un calcul bkli ar avea cam 100 de ani atunci :oops: :lol: :lol:

 

 

Da la cati bani are hahalera se cloneaza.. da-l in p..a mea :)) steagsahmic steagcruce2

Matteo07.06.2007 13:20

AS Roma celebreaza astazi 80 de ani de existenta ... s-au infintat pe 7 iunie 1927

trance_tactics07.06.2007 13:40

Si tot zilele astea Zimbrul Chisinau serbeaza 60 de ani de existenta , asta ca sa fiu pe felie.Hai ne vedem diseara

JDERUL07.06.2007 13:58

La inceputurile lumii .ca sa dea o pata de culoare vietzii pe Pamant,Dumnezeu a creat OMUL.Si a urmat o perioada foarte frumoasa.Apoi a venit Dracul care si-a bagat coada printre oameni si de atunci omenirea are numai de patimit.Brazilienii au inventat fotbalul-spectacol.Romanii,fiindca se plictiseau,l-au preluat si au creeat Steaua.Si au avut spectacol.Intr-o zi nefasta,un oier oligofren a pus stapanire pe Steaua si atunci a murit sprctacolul ! Dar ,cum universul este rotund,eu sper ca va veni si ziua in care spectacolul va reinvia ! I-as sugera oierului sa citeasca ,,Mioritza".

 

 

 

LA MULTZI ANI Steaua ! Steaua nu a fost a bunicilor nostri,nici a parintzilor,nici a noastra si nici a copiilor sau nepotzilor nostri si cu atat mai putzin a oierului jjjjjjj !Steaua ESTE A SUPORTERILOR SI A URMASILOR-URMASILOR SUPORTERILOR IN VECI DE VEAC ! SPIRITUL STELIST NU MOARE NICIODATA ! SUPORTERII STELISTI MOR CU DEMNITATE ! ONOAREA DE A FI STELIST NU SE VINDE SI NU SE CUMPARA NICIODATA !

axl2307.06.2007 14:01

Urez distractie placuta tuturor celor care merg la petrecere! Din nefericire nu pot veni, desi imi doresc. Inca o data, la multi ani!

SteauaToronto07.06.2007 15:10
Peluza Nord se va destrabala la Sala Palatului.

 

Peluza Sud - desfrau la Sala Polivalenta.

 

Dexterii sunt invitati la Sala Dalles.

 

Esti una dintre cele mai nesimtite caractere care l-am intalnit. Nu am vazut asa ceva, cata bataie de joc pentru munca de organizare, bani cheltuiti.

 

Pana si Bogdan care este lider are mai mult respect ca tine. Vai de capul tau bai andreiasule, periculosule

steven_gerrard07.06.2007 20:45

LA MULTI ANI Steaua !!!! 60 ANI de GLORIE "MILITARA" . Sper sa apara maine-poimaine video cu petrecerea de la Preoteasa SOOOOPER invitati idolu meu Ilie Dumitrescu. fularsteaua2fular-campionii

bodanelu07.06.2007 20:46

ale aleee.. ale ale.. 60 de ani de glorie... :D

steven_gerrard07.06.2007 20:59
Precum spuneau si ceilalti, aniversarea este a tuturor stelistilor, deci poti sa vii daca iti face placere.

O sa fie si filmulete de la eveniment. :)

MERÇI AZZIDO de raspuns FORZA Steaua

sanbk200207.06.2007 21:11

MINUNAT!!! A fost MINUNAT!

Astristul10.06.2007 15:42
AS Roma celebreaza astazi 80 de ani de existenta ... s-au infintat pe 7 iunie 1927

OFF-TOPIC: Bai Matteo, nu mai asocia toate nimicurile cu Steaua. De asta si rad lazialii de voi, ca habar n-aveti cand v-ati infiintat. Ti-o place tie data de 7 iunie, dar asta e rezervata Stelei. Dar hai ca sa-ti dau o mana de ajutor, iti zic sa te uiti pe pagina asta si sa citesti atent istoria clubului tau preferat din Italia:

http://en.wikipedia.org/wiki/AS_Roma

Numai bine, si nu uita sa bei 7up :lol: (Cei de la ManU stiu de ce)! 8)

dax4710.06.2007 17:13

Poate la serbarea de 70 de ani o sa pot fi si eu prezent. Felicitari pentru organizare si se pare ca v-ati distrat pe cinste ! S-o tineti tot asa. La 60 de ani cu 50 de trofee, la 70 cu 60 de trofee. :)

_yang13.06.2007 19:58
Da la cati bani are hahalera se cloneaza.. da-l in p..a mea :)) steagsahmic

 

Nu rade ca nu se stie la cum evolueaza tehnica si mentalitatea in zilele noastre.

 

Poate la sLa 60 de ani cu 50 de trofee, la 70 cu 60 de trofee. :)

Si la 100 cu 100 de trofee...

«1345»