Nu, d-le Stan. Un procent chiar mic.
Nu, d-le Stan. Un procent chiar mic.
Poate cand inplinim 60 de ani vom scapa de Becali!!!
Poate cand vei implini tu sau eu 60 de ani vom scapa de bekli...desi dk am face un calcul bkli ar avea cam 100 de ani atunci
:lol: :lol:
Au crescut si ultrasii Stelei. Acum au toti de la 20 de ani in sus ![]()
in ce sala sau la ce etaj va fi maine?din cate stiu,sunt mai multe sali acolo
in ce sala sau la ce etaj va fi maine?din cate stiu,sunt mai multe sali acolo
Peluza Nord se va destrabala la Sala Palatului.
Peluza Sud - desfrau la Sala Polivalenta.
Dexterii sunt invitati la Sala Dalles.
Peluza Nord se va destrabala la Sala Palatului.
Peluza Sud - desfrau la Sala Polivalenta.
Dexterii sunt invitati la Sala Dalles.
))
Peluza Nord se va destrabala la Sala Palatului.
Peluza Sud - desfrau la Sala Polivalenta.
Dexterii sunt invitati la Sala Dalles.
Andreiasu nu esti amuzant deloc. Lumea sa chinuie sa faca ceva si tie iti arde de caterinca.
Petrecerea are loc la Preoteasa in sala de la parter.
LA MULTI ANI Steaua Bucuresti
Poate cand vei implini tu sau eu 60 de ani vom scapa de bekli...desi dk am face un calcul bkli ar avea cam 100 de ani atunci:lol: :lol:
Da la cati bani are hahalera se cloneaza.. da-l in p..a mea
steagsahmic steagcruce2
AS Roma celebreaza astazi 80 de ani de existenta ... s-au infintat pe 7 iunie 1927
Si tot zilele astea Zimbrul Chisinau serbeaza 60 de ani de existenta , asta ca sa fiu pe felie.Hai ne vedem diseara
La inceputurile lumii .ca sa dea o pata de culoare vietzii pe Pamant,Dumnezeu a creat OMUL.Si a urmat o perioada foarte frumoasa.Apoi a venit Dracul care si-a bagat coada printre oameni si de atunci omenirea are numai de patimit.Brazilienii au inventat fotbalul-spectacol.Romanii,fiindca se plictiseau,l-au preluat si au creeat Steaua.Si au avut spectacol.Intr-o zi nefasta,un oier oligofren a pus stapanire pe Steaua si atunci a murit sprctacolul ! Dar ,cum universul este rotund,eu sper ca va veni si ziua in care spectacolul va reinvia ! I-as sugera oierului sa citeasca ,,Mioritza".
LA MULTZI ANI Steaua ! Steaua nu a fost a bunicilor nostri,nici a parintzilor,nici a noastra si nici a copiilor sau nepotzilor nostri si cu atat mai putzin a oierului jjjjjjj !Steaua ESTE A SUPORTERILOR SI A URMASILOR-URMASILOR SUPORTERILOR IN VECI DE VEAC ! SPIRITUL STELIST NU MOARE NICIODATA ! SUPORTERII STELISTI MOR CU DEMNITATE ! ONOAREA DE A FI STELIST NU SE VINDE SI NU SE CUMPARA NICIODATA !
Urez distractie placuta tuturor celor care merg la petrecere! Din nefericire nu pot veni, desi imi doresc. Inca o data, la multi ani!
Peluza Nord se va destrabala la Sala Palatului.
Peluza Sud - desfrau la Sala Polivalenta.
Dexterii sunt invitati la Sala Dalles.
Esti una dintre cele mai nesimtite caractere care l-am intalnit. Nu am vazut asa ceva, cata bataie de joc pentru munca de organizare, bani cheltuiti.
Pana si Bogdan care este lider are mai mult respect ca tine. Vai de capul tau bai andreiasule, periculosule
LA MULTI ANI Steaua !!!! 60 ANI de GLORIE "MILITARA" . Sper sa apara maine-poimaine video cu petrecerea de la Preoteasa SOOOOPER invitati idolu meu Ilie Dumitrescu. ![]()
![]()
ale aleee.. ale ale.. 60 de ani de glorie... ![]()
Precum spuneau si ceilalti, aniversarea este a tuturor stelistilor, deci poti sa vii daca iti face placere.O sa fie si filmulete de la eveniment.
MERÇI AZZIDO de raspuns FORZA Steaua
MINUNAT!!! A fost MINUNAT!
AS Roma celebreaza astazi 80 de ani de existenta ... s-au infintat pe 7 iunie 1927
OFF-TOPIC: Bai Matteo, nu mai asocia toate nimicurile cu Steaua. De asta si rad lazialii de voi, ca habar n-aveti cand v-ati infiintat. Ti-o place tie data de 7 iunie, dar asta e rezervata Stelei. Dar hai ca sa-ti dau o mana de ajutor, iti zic sa te uiti pe pagina asta si sa citesti atent istoria clubului tau preferat din Italia:
http://en.wikipedia.org/wiki/AS_Roma
Numai bine, si nu uita sa bei 7up :lol: (Cei de la ManU stiu de ce)! 8)
Poate la serbarea de 70 de ani o sa pot fi si eu prezent. Felicitari pentru organizare si se pare ca v-ati distrat pe cinste ! S-o tineti tot asa. La 60 de ani cu 50 de trofee, la 70 cu 60 de trofee. ![]()
Da la cati bani are hahalera se cloneaza.. da-l in p..a measteagsahmic
Nu rade ca nu se stie la cum evolueaza tehnica si mentalitatea in zilele noastre.
Poate la sLa 60 de ani cu 50 de trofee, la 70 cu 60 de trofee.![]()
Si la 100 cu 100 de trofee...