Pentru cei care veti fi joi seara in Preoteasa- bucurati-va si pentru noi cei care nu putem ajunge la petrecere,
De aseara de cand am aflat de eveniment sunt in sevraj, si un pachet de nervi...
Sper ca AISS va lua anvergura si acest gen de evenimente sa devina ceva obisnuit si normal in fiecare an, iar organizari de evenimente ca acesta sa se faca si in alte orase, de ce nu si la Iasi,
O sa fie si la Iasi prietene...intr-o forma sau alta. In alta ordine de idei, daca te hotarasti sa mergi joi, poti sa fii "integrat" in autoturismul meu pana in Bucuresti.
Noroc
