Am primit o caruta de bani de la UEFA dar Gigi Becali e zgarcit si se cacaie atata sa ia aia 5 jucatori...
Am primit o caruta de bani de la UEFA dar Gigi Becali e zgarcit si se cacaie atata sa ia aia 5 jucatori...
Pentru a face fata in UCL trebuie sa mai aducem jucatori , dar vad in Prosport ca JJ cam se trage pe fese si zica ca banii castigati anul trecut au plecat si ca mai are si datorii de 7 milioane
sunt de acord cu tine,dar sa speram ca Hagi ne va arata ca are valoare si ca antrenor... ![]()
sper sa picam cu austriecii de la red bull salzbourg ..nu sunt o echipa cunoscuta si fotbalul romanesc ete cu cateva clasa peste cel din austria ..asa ca spre cl steagcruce2
Sincer yo as vrea sa fie in turul 3 asa Steaua-Bate Borisov iar Dinamo-Liverpool :biggrin:
va dau 3 candidate cu care cred ca o sa picam: Toulouse, Rosenborg, FC Zürich
:tongue: 100% si eu as vrea asa (sau aek pentru ca o sa-mi fie usor sa fac deplasarea) iar Liverpool sa pice cu Dinamo pentru ca o sa am bilet in galeria lui Liverpool....am mai putea pica cu elfsborg (a batut cu 1-0 in deplasare pe debrecen) sau sarajevo ( tot victorie 2-1 in deplasare)
Orice echipa numai Fenerbache si Aek Atena nu. Dar la cat de norocosi suntem noi la tragerile la sort mi'e greu sa cred ca nu picam cu una din astea doua.
Daca picam cu Fener o sa fie extrem de greu de trecut, pentru ca au luat jucatori foarte buni ca Roberto Carlos sau Lincoln, o sa vedem maine de la ora 13:00 pe EuroSport!!!!!!!!
Simt Steluta azi in bulan. Picam cu FC Zurich.
Daca picam cu Fener o sa fie extrem de greu de trecut, pentru ca au luat jucatori foarte buni ca Roberto Carlos sau Lincoln, o sa vedem maine de la ora 13:00 pe EuroSport!!!!!!!!
Lincoln e la galata nu la fener.. oricum au jucatori foarte buni ca : appiah , kezman, alex,lugano va fi greu
eu zic ca cu oricare dintre echipe ar fi bine sa cadem, doar de fenerbahce sa ne ferim ![]()
Steaua-Bate Borisov
eu zic ca suntem ca si calificati in grupe...parerea mea
Off ce tare bine iese !!! Numai sa nu ne inecam ca tiganul la mal (ca sa iau expresia, nu sa zignesc rromii)
Sa trecem de amaritii aia de poloski, si pe irma, nare cum sa ne bata bate ![]()
Dinamu a dat de Lazio, nu este imposibil, dar au cam 5% de sanse sa treaca, si totusi ii sustin in CL.
![]()
NU CONTEAZA CU CINE PICAM CA ORICUM II BATEM SI LA EI ACASA SI LA NOI
NU-I ASA ? ![]()
FORZA Steaua fularsteau2
NU CONTEAZA CU CINE PICAM CA ORICUM II BATEM SI LA EI ACASA SI LA NOI
NU-I ASA ?
FORZA Steaua fularsteau2
pai unde te referi sa picam ma .. ca deja am picat cu bate borisov .. ![]()
Discutiile incepute pe acest topic continua aici: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...8564&st=260