FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor, Editia 2007/2008

«1345»
Alex_9111.07.2007 20:15

Am primit o caruta de bani de la UEFA dar Gigi Becali e zgarcit si se cacaie atata sa ia aia 5 jucatori...

cris12.07.2007 05:32

Pentru a face fata in UCL trebuie sa mai aducem jucatori , dar vad in Prosport ca JJ cam se trage pe fese si zica ca banii castigati anul trecut au plecat si ca mai are si datorii de 7 milioane

tzepelea12.07.2007 07:55

sunt de acord cu tine,dar sa speram ca Hagi ne va arata ca are valoare si ca antrenor... fular-campionii

ForzaSteauaDaNuTz02.08.2007 08:35

sper sa picam cu austriecii de la red bull salzbourg ..nu sunt o echipa cunoscuta si fotbalul romanesc ete cu cateva clasa peste cel din austria ..asa ca spre cl steagcruce2

stelistu2502.08.2007 09:56

Sincer yo as vrea sa fie in turul 3 asa Steaua-Bate Borisov iar Dinamo-Liverpool :biggrin:

 

va dau 3 candidate cu care cred ca o sa picam: Toulouse, Rosenborg, FC Zürich

The_Foxes02.08.2007 10:25

:tongue: 100% si eu as vrea asa (sau aek pentru ca o sa-mi fie usor sa fac deplasarea) iar Liverpool sa pice cu Dinamo pentru ca o sa am bilet in galeria lui Liverpool....am mai putea pica cu elfsborg (a batut cu 1-0 in deplasare pe debrecen) sau sarajevo ( tot victorie 2-1 in deplasare)

c.ronaldo1702.08.2007 10:32

Orice echipa numai Fenerbache si Aek Atena nu. Dar la cat de norocosi suntem noi la tragerile la sort mi'e greu sa cred ca nu picam cu una din astea doua.

robisteaua02.08.2007 13:49

Daca picam cu Fener o sa fie extrem de greu de trecut, pentru ca au luat jucatori foarte buni ca Roberto Carlos sau Lincoln, o sa vedem maine de la ora 13:00 pe EuroSport!!!!!!!!

c.ronaldo1703.08.2007 05:48

Simt Steluta azi in bulan. Picam cu FC Zurich.

The_Foxes03.08.2007 06:08
Daca picam cu Fener o sa fie extrem de greu de trecut, pentru ca au luat jucatori foarte buni ca Roberto Carlos sau Lincoln, o sa vedem maine de la ora 13:00 pe EuroSport!!!!!!!!

 

Lincoln e la galata nu la fener.. oricum au jucatori foarte buni ca : appiah , kezman, alex,lugano va fi greu

i-m BaD...03.08.2007 08:47

eu zic ca cu oricare dintre echipe ar fi bine sa cadem, doar de fenerbahce sa ne ferim :mellow:

i-m BaD...03.08.2007 10:29

Steaua-Bate Borisov

bogd4n03.08.2007 10:30

eu zic ca suntem ca si calificati in grupe...parerea mea

inches03.08.2007 11:31

Off ce tare bine iese !!! Numai sa nu ne inecam ca tiganul la mal (ca sa iau expresia, nu sa zignesc rromii)

Sa trecem de amaritii aia de poloski, si pe irma, nare cum sa ne bata bate :)

Dinamu a dat de Lazio, nu este imposibil, dar au cam 5% de sanse sa treaca, si totusi ii sustin in CL.

iuliano pana la moarte08.08.2007 15:07

fular-campionii

NU CONTEAZA CU CINE PICAM CA ORICUM II BATEM SI LA EI ACASA SI LA NOI

 

NU-I ASA ? ;)

FORZA Steaua fularsteau2

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 15:16
fular-campionii

NU CONTEAZA CU CINE PICAM CA ORICUM II BATEM SI LA EI ACASA SI LA NOI

 

NU-I ASA ? ;)

FORZA Steaua fularsteau2

 

pai unde te referi sa picam ma .. ca deja am picat cu bate borisov .. :)

Virgil30.08.2007 07:07

Discutiile incepute pe acest topic continua aici: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...8564&st=260

«1345»