FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Oficial: Badoi si Bicfalvi la Steaua

«1234»
Singur03.06.2007 14:30

Mie sincer imi place Badoi si parca nu ati sti vb la unu de mai sus am avut si noi pe cineva care acum e la catei ..sper sa joace bine ca avem nevoie...

«1234»