Hai sa nu ne mai agitam atata cu Badoi, Bicfalvi, Vatca, Gurita si mai stiu eu cine...
Uite pe cine trebuie sa transferam noi, si merita toti banii, mai ales ca e pe-aici pe-aproape :
http://www.youtube.com/watch?v=J81l9eNx74E
Sa-mi spuneti ce parere aveti.
Cred ca cu 10.000 il luam, nu ?
