FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Oficial: Badoi si Bicfalvi la Steaua

«1234»
leynad7231.05.2007 20:42

Hai sa nu ne mai agitam atata cu Badoi, Bicfalvi, Vatca, Gurita si mai stiu eu cine...

Uite pe cine trebuie sa transferam noi, si merita toti banii, mai ales ca e pe-aici pe-aproape :

 

http://www.youtube.com/watch?v=J81l9eNx74E

 

Sa-mi spuneti ce parere aveti.

Cred ca cu 10.000 il luam, nu ?

danielcristian31.05.2007 20:57

@ leynad72

 

Sa-mi spuneti ce parere aveti.

Cred ca cu 10.000 il luam, nu ?

Genial piciul! Are ceva din Elton,si crede-ma ca nu ma refer la inaltime...

Jiji nu ar lua genul asta de jucator, e prea circar... :mrgreen:

octavcyrus31.05.2007 22:53
asa

sa mai zic si eu ceva

 

am vazut ca circula vorba cum ca Thereau nu s-a adaptat la Romania

si sunt de parere ca e o mare, chiar foarte mare prostie

daca acest jucator nu s-a adaptat la echipa,la clima la tara si la popor cum se face ca e asa iubit de stelisti si ca a jucat asa de bine?10 goluri si 5 pase de gol in 17 meciuri de campionat nu e putin

e chiar foarte mult!!!!!!!!

foarte mult!!!

si nu s-a adaptat?!

pai va ganditi ce ar face daca s-ar adapta?

ar da cate 40-50 de goluri pe sezon

 

sau poate privesc eu din un ungi gresit situatia

poate ca e mai bine ca jucatorii straini sa nu se adapteze la Romania

tin minte ca portarul Carlos s-a adaptat chiar foarte bine(dupa cateva sapt cunostea toate cluburile) si s-a vazut cum a jucat

 

cred ca asta ar fi solutia

sa luam jucatori care sa nu fie adaptati si care nici sa nu se adapteze la Romania

Allez Thereau!!!

M.P01.06.2007 07:08
Hai sa nu ne mai agitam atata cu Badoi, Bicfalvi, Vatca, Gurita si mai stiu eu cine...

Uite pe cine trebuie sa transferam noi, si merita toti banii, mai ales ca e pe-aici pe-aproape :

 

http://www.youtube.com/watch?v=J81l9eNx74E

 

Sa-mi spuneti ce parere aveti.

Cred ca cu 10.000 il luam, nu ?

 

 

 

Danyele , din cate shtiu eu, dracu` ala de copil este deja in atentzia Barcelonei , numa ca nu s-au intzeles la bani .. Turcii cereau vreo 5 milioane de euro pe el si Barca nu a vrut sa dea .. E genial pushtiul ala .. In catziva ani ... Pfff !!!

vanfootball01.06.2007 09:38

WOW! Lasand tehnica la o parte, ce viziune a jocului poate sa aiba piticotul la varsta lui!!! Genial!

RedFuture01.06.2007 16:51

badoi nai ce cauta in Ghencea!!!! venirea lui mie mi se pare o flegma intre oki data de Becali

DTP-Ludacris01.06.2007 17:10

Moaaaaaaa ......sunt cel mai fericit,nici nu visam sa vina asemenea jucatori la Steaua...:o INCREDIBIL ! fara discutii cea mai buna campanie d transferuri din ultimul deceniu !:-s

c.ronaldo1701.06.2007 17:35
Hai sa nu ne mai agitam atata cu Badoi, Bicfalvi, Vatca, Gurita si mai stiu eu cine...

Uite pe cine trebuie sa transferam noi, si merita toti banii, mai ales ca e pe-aici pe-aproape :

 

http://www.youtube.com/watch?v=J81l9eNx74E

 

Sa-mi spuneti ce parere aveti.

Cred ca cu 10.000 il luam, nu ?

 

Poate cu 10 000 de tone de aur. Piciul este deja jucatorul Barcelonei care a dat vreo 12 milioane pe el, cam cat a dat Manchester pe Ronaldo.

axl2301.06.2007 18:23

daca e vorba de muhamad ala sau cum l-o chema, pustiul e belea, dar nu s-ar incadra la Steaua, avem deja unul care face circ pe teren. aia de la barca sunt niste prosti daca l-au cumparat deja. presimt ca o sa-l tina pe banca si-o sa-l bage doar in ultimele 10 minute, dupa ce conduc deja cu 2-0. pentru spectacol.

c.ronaldo1701.06.2007 20:18

Bai cat simt al umorului au utilizatorii de pe fcsteaua.ro, sa mor de nu...

axl2301.06.2007 20:47

@Ronaldo, esti nesuferit ca domnul dobanda.

Martin_Tudor1201.06.2007 20:56

ce sa zic...succes si sa va acomodati...!

vanfootball01.06.2007 21:00

@c.ronaldo17

 

Hai ca si gluma ta cu 12.000.000 pe ala micu' e buna.

erhy01.06.2007 21:45

Badoi este un transfer bun!Ce conteaza dak a jucat la Rapid.Este jucator profesinosit si va da totul pentru Steaua.Ba si cum sa coste ma jucatoru ala 10.000 de $=)))).Se vorbea de o suma mai mare adik cam de 5 mil de $

axl2301.06.2007 22:16

da, am aceeasi parere, badoi este un jucator profesinosit.

RUSSEY 1302.06.2007 09:11
badoi nai ce cauta in Ghencea!!!! venirea lui mie mi se pare o flegma intre oki data de Becali

 

 

Intai invata sa scri romaneste prietene si dupa aia mai vb.....

c.ronaldo1702.06.2007 11:52

@vanfootball

 

Am sa caut pe net poza cu contractul ca sa te conving, desi pun pariu ca nu voi gasi.

leynad7202.06.2007 13:08
@vanfootball

 

Am sa caut pe net poza cu contractul ca sa te conving, desi pun pariu ca nu voi gasi.

 

Vorbesti prostii nene, Barcelona a vrut sa-l ia dar nu s-au inteles cu turcii, si era vorba ca turcii au cerut 5 milioane iar spaniolii n-au vrut sa dea.

Asa ca mai lasa-ma cu poza aia a ta, probabil vorbesti de vreuna cu Nicoleta Luciu...

Hai noroc !

Berceny02.06.2007 13:15

steagcruce2 sa auziti acum ce declara badoi :)) IUBESC Steaua DE CAND EREAM MIC =)) bai cap de pluta NU TE HALESC MA

vanfootball02.06.2007 13:46
@vanfootball

 

Am sa caut pe net poza cu contractul ca sa te conving, desi pun pariu ca nu voi gasi.

 

 

E de ajuns sa-mi gasesti un articol in care sa apara suma aia.

Joga Bonito02.06.2007 13:58

Fratilor, calmati-va! Avem si noi unul la fel. Matei parca il cheama. Sa nu mai pomenesc de Steaua '92 ;) ...

 

Pe de alta parte, salut transferul lui Badoi. Trei ani isi va face datoria pentru Steaua. Totusi, nu vad inca fundasul dreapta de care avem nevoie.

IONUTZ-CIPRIAN02.06.2007 14:17
steagcruce2 sa auziti acum ce declara badoi :)) IUBESC Steaua DE CAND EREAM MIC =)) bai cap de pluta NU TE HALESC MA

Parca noi nu am avut unul la fel, care a plecat la caini!!

c.ronaldo1702.06.2007 15:11
@Ronaldo, esti nesuferit ca domnul dobanda.

 

nea' dobanda cine-i? ala cu nasu mare de la Steaua?

 

 

@leynad72

Ba fratilor, da v-au luat caldurile pe forum?!?!

axl2302.06.2007 15:33

@Ronaldo

domnul dobanda e un personagiu dintr-o reclama asa si-asa. dar trebuie sa fii major sa obtii un credit la o banca, unde sa platesti dobanda. e fireasca nedumerirea ta.

 

later edit(adica modificare ulterioara): cel putin major.

speedY02.06.2007 16:11

mereti undeva de ce va tot f i atata cu venirea lui badoi e un jucaor ff bun si va intari lotul Stelei cu cat mai buni cu atat mai bine FORZA Steaua forzateauaforzateauaforzateaua

«1234»