FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Demnitatea nu se masoara in euro

«123»
^Cody01.06.2007 09:19

Citesc de o juma' de ora...

Concluzia: Sunteti cam...

Voi cautati echipa perfecta, antrenorul perfect, investitorul perfect... Sa joace echipa cum vreti voi, sa intre pe teren cine vreti voi, si sa bage cati mai multi bani in echipa, stadion, galerie, pentru ca "suporterul perfect" sa strige pe stadion: "**** Gigi Becali"... Ne faceti de ras, rad dinamovistii de noi.. Chiar nu va dati seama?? Incetati odata, ca ne facem din penibili si mai penibili...

«123»