FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

8 ani de secetã, o tonã de nepãsare

«123»
Virgil30.05.2007 14:34
scuzati-ma de offtopic...dar stiti ceva...vor fi ceva modificari la echipamentul Stelei ? Ca toate echipele mari si-au schimbat echipamentul...si in fiecare sezon si-l schimba....sorry inca odata de offtopic

 

Noutati in privinta echipamentului ? Pâna in prezent nu a "transpirat" nimic.

«123»