30.05.2007 14:34
scuzati-ma de offtopic...dar stiti ceva...vor fi ceva modificari la echipamentul Stelei ? Ca toate echipele mari si-au schimbat echipamentul...si in fiecare sezon si-l schimba....sorry inca odata de offtopic
Noutati in privinta echipamentului ? Pâna in prezent nu a "transpirat" nimic.
