Gigi Becali a dezvaluit ca echipa din Ghencea isi va schimba imnul 'Maria' al lui Scooter. 'Imnul Stelei va fi o melodie religioasa, pe care o voi canta chiar eu, pentru ca am talent', a spus patronul Stelei, care a dezvaluit ca melodia va incepe astfel: 'Cu noi este Dumnezeu si Lui neamuri va plecati'. Becali a mai scos doua 'perle': 'Sunt foarte talentat. Daca ma duc la Hollywood, iau Oscarul in doua secunde'
mda..este adevarat nu glumeste nu este beat este doar Becali
