FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jiul - Steaua 0 - 2

«1234»
axl2326.05.2007 10:04

@forever

lasa copiii sa se certe, le modeleaza caracterul.

Stanici26.05.2007 11:37
"Ba" sa i spuneti cui va permite. Eu nu va permit. Astept scuze.

Sa inteleg ca cititul e o activitate la care nu va dedati prea des daca doua randuri ajung deja sa va plictiseasca?!

Nu sunt Vochin si lasati-o pe mama dumneavoastra in pace si in afara discutiei.

 

Mdionis, lasa-l in pace. Asta, dupa cum reiese din toate posturile sale, se vede ca nu are treaba nici cu ceea ce inseamna Steaua, nici cu bunul simt. Si-a facut un obicei de a fi "Gigi contra", asa ca o sa dicutati in contradictoriu mult si bine. Oricum, nu te pune cu el, ca "are mintea odihnita". Bafta!

«1234»