26.05.2007 10:04
@forever
lasa copiii sa se certe, le modeleaza caracterul.
@forever
lasa copiii sa se certe, le modeleaza caracterul.
"Ba" sa i spuneti cui va permite. Eu nu va permit. Astept scuze.Sa inteleg ca cititul e o activitate la care nu va dedati prea des daca doua randuri ajung deja sa va plictiseasca?!
Nu sunt Vochin si lasati-o pe mama dumneavoastra in pace si in afara discutiei.
Mdionis, lasa-l in pace. Asta, dupa cum reiese din toate posturile sale, se vede ca nu are treaba nici cu ceea ce inseamna Steaua, nici cu bunul simt. Si-a facut un obicei de a fi "Gigi contra", asa ca o sa dicutati in contradictoriu mult si bine. Oricum, nu te pune cu el, ca "are mintea odihnita". Bafta!