23.05.2007 11:35
Crezi ca pe mine nu ma scoate din sarite Olaroiu (l-am aparat mereu, dar de cand cu Elton nu-l mai suport...) ??? Sau crezi ca nu sunt profund dezamagit de atitudinea omului ce tine in maini destinul Stelei (GG) ??? Insa mie nu-mi prea sunt pe plac atitudinile duplicitare, daca tot cerem respect unora, "apoi" hai sa-i respectam si noi chiar si pe aia de ne enerveaza !!!
Acum sunt de acord, din pacate uneori se mai intampla ca lucrurile sa se incinga, dar cea mai buna solutie ramane dialogul in termeni civilizati.
