FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NU lui Elton si Thereau (GSP)!

«123»
cyril_thereau_2117.05.2007 17:16

Becali daca ii dai pe acesti mari jucatori Elton si Thereaucare sunt cei mai buni jucatori de la Steaua,nu o sa mai fie Steaua buna de nmk

amatoru17.05.2007 17:23

Dacã ar fi toți la fel de buni precum Elton, Steaua ar fi din nou Steaua.

Becali nu-l suporta pentru. cã nu a fost marea lui afacere.

danieele17.05.2007 18:30

Dl.B. daca tot o intaresti pe Dinamo cu Elton dao si pe nevastata sa faca galerie fularsteaua2 fularsteau2 steaua_ro

copilu_ultras17.05.2007 18:55

nea Gigi mai bine ar pleca el... sa lase pe Thereau si Elton la Steaua unde si-au castigat locu si au demonstrat ca poate sa ajute echipa. Cumpara si vinde jucatori ca pe banda...nea Gigi...asta nu e turma de oi...e cea mai iubita echipa din Romania si se vrea stabilitate si liniste. Dac mai vrea sa recupereze macar putin din simpatia suporterilor mai bine sa nu-i transfere :( vrea CL? atunci sa-si vada de treaba lui. FORZZA Steaua! fularsteau2

choli17.05.2007 18:55

ar fi cea mai mare greseala...

Dragosch17.05.2007 20:34

Becali = IDIOT SI PAPAGAL. ASTA DUCE Steaua DE RAPA

Kiti18417.05.2007 20:35

Clar ca asta doreste prin aceste afirmatii si chiar prin vanzarea lui Thereau si Elton cat de autoritatr este!Ca noi nu il putem atinge pentru ca el este prea puternic pentru noi.O sa vada Ceausescu2 cum poporul conduce pentru, ca acest cioban nu intelege ca fara noi este mai putin decat nimeni!PLEACA DE LA Steaua CIOBAN IMPUTIT...Steaua nu este a ta este a noastra a tuturor!!!

w3bmaster17.05.2007 21:38

Nu il mai suport pe bulangiu asta

 

Trebuie sa facem orice sa ii aratam ca nu face el ce ii trece prin capu ala plin de tarata

 

Forza Steaua

capone18.05.2007 08:04

Becalii esti o mizerie de om, nimic altceva, doar o mizerie de om.

vasilestelistul18.05.2007 09:40

sa nu te puna Dumnezeu sa faci o asemenea greseala ca a-i sa regreti mult ce ai facut.Thereau si Elton sunt printre ce-i mai iubiti jucatori din Ghencea si imi plac si mie amandoi .sper ca Oli sa intervina si sa nu-l lase pe mister ciobanel sa ii vanda pe acesti 2 jucatori foarte iubiti de suporteri si foarte buni pe teren.SPER DIN TOT SUFLETUL SA RAMANA IN CONTINUARE LA Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

ALATURI DE VOI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

CU fularsteaua2 PANA LA MOARTE

noshame_forzasteaua18.05.2007 11:21
Nu il mai suport pe bulangiu asta

 

Trebuie sa facem orice sa ii aratam ca nu face el ce ii trece prin capu ala plin de tarata

 

Forza Steaua

Becali asta e un bulangiu,o zdreanta de om un oier el crede ca poate face din Steaua ce vra el.......la un moment dat tot va fi dat jos de la conducerea Stelei........

DANCIOTEA18.05.2007 16:30

Gigi ciobanel crede ca le stie pe toate dar habar nare de fotbal si se baga ca musca in cu.. calului dute tata la oile tale si lasa pe Steaua in pace creaza valoare daca ai si cu straini da bani grei daca vrei performanta nu pe bani putini cu jucatori din Romania. o sa ajungem de ras cu ciobanel Becali uitate la CFR Cluj a ajuns sa se bata cu marile echipe din buc si chiar direct cu noi pentru un loc de cupa europeana sa sa vedem la anul pe ce loc terminam ce face Becali cu valorile lui plesnite (Baciu,Stancu, etc...) baga bani taticu ca nu o sa mai stai mult in Ghencea.......

ghitagbrl19.05.2007 05:58

Gigi are o problema,sete de putere s-a uitat prea mult la televizor va dati seama ca asta crede ca intr-o zi va fi presedintele Romaniei? si nici nu stie sa vorbeasca bine limba Romana.Cu privire la vanzarea celor doi ar fii ca mai mare prostie.Piticu ala e foarte bun dar nu il joaca ceilalti si Thereau e oricum mai bun decat Badea si [...] Iacob ca altfel nu am cum sa ii spun ca se misca precum [...].

Atentie la limbaj. Moderatorii

Giarrar19.05.2007 17:43

asta este prea de tot... Gigi nu prea are mintea intreaga... mai intai Meme si acu Elton si Thereau... succesele noastre...NU SE POATE!! NU PLECATI!! forzateaua

Giarrar19.05.2007 17:45

NU LUI Elton SI Thereau SIGUR CA DA...DAR NU LUI Olaroiu NU POATE SA ZICA...NU E DELOC INTREG!

aandreea20.05.2007 09:21

hmm..la Elton nu pot sa zic,ca ma deranjeaza fooarte tare dar la Thereau..e unul dintre cei mai buni d la Steaua si el il da?!dooamnee!de unde ii vin idei d'astea?!

«123»