Doriti o Stea "suspecta" la fiecare final de sezon, sau una curata si mandra??? Dorim suporteri care sa se comporte in asa fel incat Steaua sa joace TOATE meciurile de acasa pe Ghencea! Atunci nu se vor mai ivi situatii de acest fel!Observ o ofensiva a celor ce il sustin pe Becali. Saracii, ei nu inteleg nimic...nu au pic de demnitate si orgoliu. Ei nu sunt Stelisti adevarati! Probabil sunt dintre aceea care se milogeau la Jiji aseara pentru un bilet. Nu aia sunt suporteri baaaaa!!!Suporteri sunt aceea care iau pozitie impotriva celor ce altereaza imaginea Stelei. Becali este unul dintre ei: "m-a costat sfarsitul asta de campionat 2 mil euro" > cum comentati dragilor pro-Becali aceasta declaratie. sau: auch, auch, auch..in timp de galeria javrelor injura Steaua? Sau pozitia de forta a ciobanului cum ca inchide peluzele, sau mareste pretul biletelor, sau nu mai pune in vanzare abonamente??? Cum comentati afirmatia cum ca Ghencea e casa lui...si ne mai primeste acolo doar daca vrea el?
Doriti o Stea "suspecta" la fiecare final de sezon, sau una curata si mandra??? Doriti conducatori care sa respecte suporterii sau nu? Cum comentati fatalailor delcaratia MM-ului: am plecat pentru ca nu mai vroiam sa traiesc in minciuna. Treziti-va baieti pana nu e prea tarziu.
Consider ca Steaua, in prezent, e doar afisul electoral al ciobanului. El nu e Stelist. Habar nu are istoria Stelei...nici macar nu s-a sinchisit s-o invete.
Olaroiu, te rog, pleaca de la Steaua!
