FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

RESPECT STEAUA!

«123»
reddog27.02.2005 14:19
Xander, nici chiar asa. Am mers cu ea la meci ca mi-era ca se duce singura si tot stadionul era impotriva cainilor, nu vroiam s se intample ceva, ca e de o incapatanare ceva ce n-am mai vazut. Nu-s in Italia ci in Franta mai pe langa granita. Sunt la o specializare si am venit doar intr-o vacanta.

Reddog,esti si caine si profesor deci ar trebui sa te intelegi bine cu prietena mea acolo pe forum la voi,nu altceva.

 

Cu Roxana? Ma inteleg destul de bine. Doar cainii se simt!

reddog27.02.2005 14:21
cu ce echipa tineaua elevii tai...saracii  :(  :(  :cry:

 

Unii tineau cu Poli, altii cu Steaua, altii cu Rapid. Acum poarta fularul lui Dinamo!

dbd27.02.2005 14:24

apropo de Poli ai vazut ca a fost mai acu 2 zile unu forzaPOLI care spunea ca ne va scoate pe toti astia din divizia A...si ne facea aurolaci...dar i-a sters mesajele George in cateva ore...

Aia care tineau cu Steaua de i-ai facut tu Dinamovisti probabil ca aveau 2 ani si jumatate nu :?:

reddog27.02.2005 14:31

Nu, 14 si 15. Nu eram destul de stelisti. De Poli nu stiu ce sa mai spun. In primul rand sa ii ajunga pe Uta la performanta, apoi sa tinteasca la Dinamo si Steaua.

dbd27.02.2005 14:35

dar la aia de 14 si 15 cele-ai zis...ca-i musti de undeva ?

reddog27.02.2005 14:39

Nu le-am zis mai nimic. Asa au considerat ei... Poate ca le plac mai mult culorile lui Dinamo. M-am trezit ca au venit cu fularele lui Dinamo. No comment.

dbd27.02.2005 14:40

Sa zicem ca asa a fost ... discut pe subiectul celalalt.

reddog27.02.2005 14:44

Bine, de acord. Continuam dincolo.

dbd28.02.2005 13:36

scuze ca am iesit ieri da s-a deconectat si cum stateam de 4 ore pe net nu am mai reusit sa ma conectez :cry: :cry: :cry:

reddog28.02.2005 13:41

Nici o problema. Putem discuta acum... :P

dbd28.02.2005 13:43

e OK ! si unde ramasesem ?

reddog28.02.2005 13:48

La faza cu apelativele dinamovistilor si stelistilor. La faza cu "iubirea" ta fata de Rapid...

dbd28.02.2005 13:56

da...ziceam ca si rapidistii astiagasira un nume pentru noi care n-are nici o legatura...aurolaci sunt mai multi pe la ei pe acolo...cred ca ne-au dat noua acest nume ca nu li-l dea lor alti ! :lol:

reddog28.02.2005 13:57

Pai ei au alt nume... :twisted:

dbd28.02.2005 14:04

pe care il merita dar nu e de ajuns pentru ei :wink: :lol: :twisted:

reddog28.02.2005 14:18

Tu chiar ii consideri dusmani? Se ridica la nivelul vostru?

:roll:

dbd28.02.2005 14:27

adica ce vrei sa spui ca nu-s dusmani...sunt dusmani...dar sunt si mici...vaide mama lor...

Ia lasa-i pe rapidisti...tu spune-mi cum se pregateste Dinamo pentru campionat (in ro)

reddog28.02.2005 14:33

Eu cred ca au avut un parcurs foarte bun in meciurile de pregatire din Antalya. Si in tara, cu exceptia acelui 1-1 cu Inter Gaz si meciului crima cu Urziceni... Voi cum o veti scoate la capat cu atatea meciuri importanta? Ne lasati pe noi la carma campionatului? :lol:

dbd28.02.2005 14:39

decat sa se umple cupa campioanei Romaniei cu purici mai bine ne impartim extra fortele pentru UEFA si campionatul ro. si le vom lua pe amandoua :lol:

reddog28.02.2005 14:49

E nasol sa fugiti dupa trei iepuri, s-ar putea sa ramaneti fara nici unul. Pardon, 2 iepuri, cu Cupa Romaniei ati rezolvat-o. :lol:

dbd28.02.2005 14:53

adica ne faci neputinciosi ... o sa le luam pe amandoua si nici de cum sa le scapam pe amandoua...stiu ca te oftici :twisted: ...e gelozia asta :evil: o boala grea :twisted: de mor toti cainii de ea :twisted: :wink: :lol:

ADRIAN PACURAR28.02.2005 14:56

pt voi cei care da-ti pe langa subiect intrat-ti pe chat si va contrati acolo.

reddog28.02.2005 14:57

Sa traiti domn' sef. Vii si tu cu noi? :twisted: :roll:

dbd28.02.2005 15:03

bine dar eu nu pot sa intru pe chat...hai ca nu mai am chef de vorba...incepe sa ma manance pe mana...si pe picior...

reddog28.02.2005 15:10

Ce te mananca?? :lol: gata cu vorbaria. Revenind la subiect. A fost un meci bun.

«123»