Xander, nici chiar asa. Am mers cu ea la meci ca mi-era ca se duce singura si tot stadionul era impotriva cainilor, nu vroiam s se intample ceva, ca e de o incapatanare ceva ce n-am mai vazut. Nu-s in Italia ci in Franta mai pe langa granita. Sunt la o specializare si am venit doar intr-o vacanta.Reddog,esti si caine si profesor deci ar trebui sa te intelegi bine cu prietena mea acolo pe forum la voi,nu altceva.
Cu Roxana? Ma inteleg destul de bine. Doar cainii se simt!
