Inca o seara deosebita in Templu , baietii au reusit un meci fenomenal in compania celei mai valoroase echipe din 2004 , bravo felicitari , cuvintele mele sunt prea sarace pentru a-i felicita ,atat numai Steaua , REUSESTE IN EUROPA!
PS: De mult n-am mai plans de fericire pe stadion ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
si nota pt echipa si fani 10 !
