FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC National - STEAUA

«123»
georgev13.05.2007 15:09

mai sunt bilete..

mi-a luat un prieten acum bilet si nu era nimeni la coada

asa ca bagati mare si luati bilete sa ii zicem " rautati " oierului :evil:

spre cl

fularsteaua2

haiduk413.05.2007 15:41
Pai scria cineva mai sus ca il da pe :www.rojadirecta.com

 

rojadirecta te trimite la aceeasi sursa! Nu mai pot de nervi ca nu pot sa va meciul! FORZA Steaua! stie cineva alta modalitate de a vedea meciu?

SteauaToronto13.05.2007 15:46

@danielcristian

 

Pe rojadirecta te redictioneaza la Solaris Sport + in sopcast si deocamdata canalul e offline...

bullzeye13.05.2007 16:38

Intr-adevar, am fost pe la 6 si am gasit. Nu era nici coada, imbulzeala sau mai stiu eu ce. Vanzatorul zicea ca mai are destule.

«123»