13.05.2007 15:09
mai sunt bilete..
mi-a luat un prieten acum bilet si nu era nimeni la coada
asa ca bagati mare si luati bilete sa ii zicem " rautati " oierului :evil:
spre cl
![]()
mai sunt bilete..
mi-a luat un prieten acum bilet si nu era nimeni la coada
asa ca bagati mare si luati bilete sa ii zicem " rautati " oierului :evil:
spre cl
![]()
Pai scria cineva mai sus ca il da pe :www.rojadirecta.com
rojadirecta te trimite la aceeasi sursa! Nu mai pot de nervi ca nu pot sa va meciul! FORZA Steaua! stie cineva alta modalitate de a vedea meciu?
@danielcristian
Pe rojadirecta te redictioneaza la Solaris Sport + in sopcast si deocamdata canalul e offline...
Intr-adevar, am fost pe la 6 si am gasit. Nu era nici coada, imbulzeala sau mai stiu eu ce. Vanzatorul zicea ca mai are destule.